TEDx в Ірпені: чим дивувала міжнародна конференція

Вчора, 25 травня в Ірпені на базі Фіскального Університету пройшла всесвітньо відома щорічна конференція, присвячена «ідеям вартим поширення». Конференція TEDx славиться своїми лекціями вивчення яких спонукає нас змінювати світ на краще. 

На конференції виступали спікери з різних сфер життєдієльності. За декілька годин гості заходу прослухали 14 спітчів. Теми лекцій варіювалися від підприємництва до музичної сфери, від виховання дітей до дресирування собак, хтось грав на cаксофоні, а хтось вийшов виступати з роботом. 

TEDx в Ірпені: чим дивувала міжнародна конференція, фото-1 TEDx в Ірпені: чим дивувала міжнародна конференція, фото-2 TEDx в Ірпені: чим дивувала міжнародна конференція, фото-3 TEDx в Ірпені: чим дивувала міжнародна конференція, фото-4

В перервах між виступами ораторів всі гості заходу мали нагоду протестувати чудеса роботехніки та робоінжинірингу, поспілкуватися зі спікерами та посмакувати ласощами. 

Організатор та ліцензіат заходу Ярослав Цвіркун, не просто так обрав локацією Фіскальний Університет. Ярослав має дві вищих освіти отриманих в УДФСУ.

TEDx в Ірпені: чим дивувала міжнародна конференція, фото-5 TEDx в Ірпені: чим дивувала міжнародна конференція, фото-6 TEDx в Ірпені: чим дивувала міжнародна конференція, фото-7 TEDx в Ірпені: чим дивувала міжнародна конференція, фото-8 TEDx в Ірпені: чим дивувала міжнародна конференція, фото-9 TEDx в Ірпені: чим дивувала міжнародна конференція, фото-10
Ірпінь Ирпень УДФСУ конференція TEDx
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
1 людина рекомендує
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі