
ФОТО
11:28, 14 червня 2019 р.
Надійне джерело
У Гостомелі перед мерією спалили машину
ФОТО
Сьогодні вночі близько 3.30 біля Гостомельської селищної ради відбулося загорання малотонажного вантажного автомобіля «ГАЗель». Користувачі соцмереж заявлють про навмисний підпал. Відео з камер спостереження підтверджує, що підпал скоїли двоє паліїв. За попердньою інформацією на момент підпалу в автомобілі знаходилося двоє людей.
На місці пожежі працювало 7 пожеників та 2 одиниці техніки. Було встановлено, що кабіна автомобіля повністю охоплена полум’ям. Для ліквідації пожежі рятувальниками було застосовано повітряно-механічну піну. Пожежу було повністю ліквідовано о 4:24. Вогнем знищено кабіну транспортного засобу повністю.
Причина пожежі наразі встановлюється.
Читайте також: У Гостомелі - революція: вимагають відставки Прилипка
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:50
22 червня
Оголошення
15:06, 22 червня
2
15:15, 22 червня
22:30, 23 червня
10:30, Сьогодні