
16:31, 14 червня 2019 р.
Надійне джерело
Ірпінчани в соцмережі обурилися смітником біля магазину Рошен
Ну що, знову винен Порошенко!? Чи вже Зеленський!? Так і не визначились користувачі Фейсбуку, коментуючи допис про сміття біля магазину Рошен по вул. Соборній.
"Все буде Ірпінь? Сьогодні була в центрі та жахнулася, біля розрекламованого магазина Рошен жахливий смітник! Да, люди у нас не акуратисти, але куда дивиться відділ благоустрою і керівництво магазина Рошен? Чому гастроном прибирав прилеглу территорію і було чисто, а Рошен що, не царска це справа?", - написала Ольга у Фейсбук.
Політики у коментарях зашкалювало. Одні звинувачували Порошенка. Ну звісно, це ж його мережа солодощів!

Інші наполягали, що тепер зраду розводить Зеленський.



Тим не менше, знайшлися й адекватні коментатори, які вважають, що це передусім культура поведінки місцевитх жителів.




Консенсусу так і недосягнуто. А що ви думаєте з цього приводу?
Читайте також: Привіт із 90-х: сутичка з директором ірпінського ринку
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:00
20 червня
14:00
18 червня
Відпочинок у Києві та області: пляжі, басейни, активний відпочинок 2026
Партнерський спецпроєкт
11:00
18 червня
Оголошення
15:06, 22 червня
22:30, Вчора
15:10, 22 червня
3
15:15, 22 червня
3
15:10, 22 червня