
Фото
10:40, 28 червня 2019 р.
Надійне джерело
На Київщині ліквідовано підпільне виробництво алкоголю
Фото
Податківці Київщини ліквідували черговий цех, у якому виготовляли сурогатний спирт.
Читайте також: На вул.Пушкінській в Ірпені буде новий асфальт
Про це повідомляє прес-служба ГУ ДФС у Київській області.
Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Київській області під процесуальним керівництвом обласної прокуратури виявили та ліквідували цех з незаконного виробництва спирту на території регіону.
В рамках проведення операції «Акциз – 2019» та розслідування кримінального провадження за ч. 3 ст. 204 КК України, було встановлено групу осіб, які організували в одному з міст області підпільне виробництво спирту з недоброякісної сировини.
Всього вилучено товарно-матеріальні цінності орієнтовною вартістю понад 1,3 млн. грн.,у т.ч. підакцизних товарів на суму майже 730 тис. грн. Триває слідство.
Читайте також:Хочеш воду-заплати: водоканал закликає вчасно сплачувати за послуги
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:50
22 червня
Оголошення
10:12, 18 червня
1
22:30, 23 червня
12:54, 11 червня