• Головна
  • Як не стати ошуканим інвестором: поради юриста
Ірпінчанам на замітку
14:31, 11 липня 2019 р.
Надійне джерело

Як не стати ошуканим інвестором: поради юриста

Ірпінчанам на замітку

Сьогодні, 11 липня, біля Ірпінської міськради мітингували ошукані інвестори мікрорайону «Благодатний». Люди інвестували у власне житло, але вже фактично 2 роки не будуються будинки, які входять до складу мікрорайону, зокрема ЖК «Княжий Двір», ЖК «Панорамний», ЖК «Панорамний 2», ЖК «Фреш Сіті», ЖК «Шервуд Парк 1», ЖК «Шервуд Парк 2» та ЖК «Южний». Наразі 7 будинків, що входять до складу «Благодатного», знаходяться у замороженому стані. А, отже, близько 1000 осіб не можуть отримати своє житло та вимушені шукати шляхи вирішення проблем із будівництвом.

Ситуація з вирішенням проблем інвесторів не рухається, люди у розпачі і звинувачують місцеву владу у бездіяльності. 

Редакція "04597" вирішила з'ясувати чи дійсно від міської влади залежить вирішення цього питання і, найголовніше, як не потрапити майбутнім інвесторам у таку пастку.

«Єдиним варіантом для вкладників було промоніторити попередні комплекси забудовника. Адже, забудовник не може продавати об‘єкти нижче ринкової ціни. Вкладників це не зупинило, бо ціна була надто приваблива, - прокоментував ситуацію незалежний експерт, юрист ріелторської компанії «Дім інвест». - Згідно з Законом України «Про інвестиційну діяльність», держава гарантує виконання домовленості між забудовником та інвестором, але на практиці – це лише красиві слова. Повірте, влада не буде шукати недобросовісних забудовників. - Згідно з Законом України «Про інвестиційну діяльність», держава гарантує.

Ось декілька порад, які допоможуть уникнути недобросовісних забудовників.

• В першу чергу, необхідно дізнатися, як давно забудовник існує на ринку, скільки будинків зведено і введено в експлуатацію, чи не виникало у минулому будь-яких гучних і скандальних історій з його ім’ям.

• Ціна на житло має бути адекватною. Надійний забудовник не буде продавати житло за собівартістю.

Якщо ви обираєте між ріелтором і менеджером з відділу продажу, варто віддати перевагу першому.

• Плюс ріелтора в тому, що він не прив’язаний до одного забудовника, тобто варіантів вибору у вас більше. Відділ продажу однозначно замовчує всі прогалини забудовника.

Варто зазначити, що подібні ситуації в наш час трапляються досить часто. Тому, перш ніж, придбати квартиру оцініть усі ризики і в гонитві за низькими цінами не забувайте, що скупий платить двічі.

Читайте також: Malina Kids Primary School в Ірпені отримала ліцензію

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Ірпінь #Ирпень #новини #забудовник #інвестори #Благодатний #юрист #поради
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...