
Фото
18:47, 12 липня 2019 р.
Надійне джерело
В Ірпені біля дороги лишили кошик із цуценятами
Фото
Невідомі лишили шістьох цуценят у кошику обабіч дороги на Гостомельській трасі у Ірпені, де малі могли загинути.
Читайте також:Ірпінчани хочуть внести ліс до паркового фонду
Про це повідомляє Євгенія Мельник, начальник відділу служби захисту та лікування тварин, на своїй сторінці у Facebook.
Цуценят знайшла Євгенія Мельник, яка планує розшукати винних та притягнути їх до відповідальності.
" Люди, Ви тварі! Ранок не з кави, ранок з викинутих цуценят!" – йдеться у публікації.
Наразі розшукуються свідки події та збираються відео з камер магазинів, що знаходяться поруч.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:50
22 червня
Оголошення
22:30, 23 червня
10:30, Сьогодні
15:15, 22 червня
3