
08:00, 22 липня 2019 р.
Надійне джерело
Карплюк привітав Горобця з перемогою
На позачергових парламентських виборах по 95 округу переміг Олександр Горобець. Про це повідомив Володимир Карплюк на своїй сторінці у Фейсбук і привітав свого опонента з перемогою.
"Шановні виборці 95 округу! Попри надзвичайно велику Вашу підтримку, згідно паралельного підрахунку голосів я зайняв друге місце серед 35 кандидатів. Вітаю з перемогою свого опонента Олександра Горобця від партії “Слуга народу” і буду радий, якщо він в Раді буде слугою народу. Для мене це не програш. Для мене це можливість переосмислити та зосередитися на майбутньому. Щиро дякую кожному виборцю, який прийшов на дільницю і проголосував за свого кандидата.
Колись у 2010 році я балотувався на мера Ірпеня і у мене вкрали перемогу. Але я не припинив свою роботу і вже у 2014 році став міським головою на дострокових виборах, а у 2015 році знову став мером Ірпеня, випередивши свого опонента на 30%. Тому я кожну поразку сприймаю як нову можливість для нових перемог.
Найбільше я хочу подякувати своїй неймовірній команді. Це наші волонтери, польовики, агітатори, юристи і багато інших прекрасних людей, які щодня робили все для нашої перемоги. Дякую кожному з Вас!", - йдеться у повідомленні.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:55
8 грудня
Від благодійного стендапу до різдвяного оркестрового джазу: найцікавіші події грудня в Caribbean Club і Pepper’s Club
Новини компаній
09:30
6 грудня
Що очікує Україну до вступу в ЄС і як набуття членства вплине на кожного українця
Партнерський матеріал
11:00
5 грудня
ТОП новини
Оголошення
09:49, 1 грудня
20:56, 30 листопада
4
09:18, 8 грудня
11:56, 4 грудня
73