• Головна
  • До уваги водіїв: ввели нові ціни на номери для авто
Фото
15:00, 2 серпня 2019 р.
Надійне джерело

До уваги водіїв: ввели нові ціни на номери для авто

Фото

Кабінет міністрів України 24 червня розширив перелік платних номерних знаків на автомобіль, які користуються підвищеним попитом, і встановив на них ціни від 4000 грн до 30 000 грн.

Читайте також:На Київщині зріс розмір середньої заробітної плати

"На сьогоднішній день можливість автовласників офіційно підібрати номерний знак з бажаної комбінацією обмежена. Зокрема, на рівні нормативно-правових актів передбачена додаткова плата тільки за 18 номерних знаків, які мають комбінацію з чотирьох однакових цифр (1111, 2222, 3333, 4444, 5555 , 6666, 7777, 8888, 9999) і в межах від 0001 до 0009. Решта номерні знаки видаються за звичайною вартістю в простій послідовності. Така ситуація створює умови для корупційних проявів, пов'язаних з наданням привілеїв у видачі номер их знаків, на які є підвищений попит, але які не входять до зазначеного переліку номерних знаків ", - наголошується в пояснювальній записці.

Даним проектом передбачається розширити перелік платних номерних знаків, які користуються підвищеним попитом серед автовласників, і закріпити нормативно їх ринкові ціни, а також збільшити вартість 18 комбінацій номерних знаків мінімум в три рази, що, в свою чергу, забезпечить додаткове наповнення бюджету, створить зрозумілий і можливий механізм обрання номерного знака серед тих, які користуються підвищеним попитом.

Так, постановою визначається, що видача (заміна) номерних знаків, що видаються за бажанням власників легкових автомобілів і містять певну комбінацію, варто:

  • з чотирьох однакових цифр, послідовні комбінації цифр від 0001 до 0009 - 30 тисяч гривень;
  • з чотирьох цифр, три з яких однакові і розташовані підряд; з чотирьох цифр - двох послідовних пар однакових цифр; з послідовних цифр 0123 та 1234 - 10 тисяч гривень;
  • з чотирьох цифр, який починається з двох нулів, а дві наступні цифри неоднакові - 8 тисяч гривень;
  • з чотирьох цифр, який містить три однакові цифри, які розташовані не підряд; з чотирьох цифр, з яких однаковими є перша і третя, а також друга і четверта, або перша і четверта, а також друга і третя - 4 тисячі гривень.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#сайт Ірпеня #Ірпінь #автомобіль #автомобільні номери #авто #новини
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...