• Головна
  • В Ірпінський район увійде вся північ Київщини
10:20, 8 серпня 2019 р.
Надійне джерело

В Ірпінський район увійде вся північ Київщини

Інформацію про укрупнення районів Київської області підтвердила відомий журналіст Українського радіо Ніна Карповець з посиланням на слова керівника Офісу реформ Київської області Володимира Вдовиченко.

За інформацією нашого видання від одного із новообраних Слуг Народу по Київській області, команда Президента бачить саме такий сценарій завершення адмін-тер реформи.

Отже, поширена раніше схема районів від Мінрегіонбуду, про яку ми повідомляли не є фантазією.

Тобто, після створення об'єднаних громад на Київщині між ними та державою все ж буде проміжна ланка - нові укрупненні райони. Щоправда буде їх 4 чи 5 на область, це ще вирішують. В обох варіантах Ірпінський район - а це вся північ області - має місце.

"Існуючі обласні та районні адміністрації будуть скасовані. Президентської вертикалі в існуючому вигляді не буде. В укрупнених районах їх функції будуть виконувати префектури. Громадяни будуть обирати ради нових районів, які будуть утворювати Виконкоми - власні виконавчі органи", - пояснив Сайту Ірпеня логіку реформи депутат Ірпінської ради Максим Плешко.

Сьогодні ж в районах є ради, але виконавчу функцію здійснюють держадміністрації. Натомість міста, такі як Ірпінь, Буча, Бровари та ін за принципом самоврядності обирають мера і раду, які формують виконкоми. Державної вертикалі в управлінні міст немає.

На сьогодні в Україні тільки в містах повною мірою втілюється ідея магдебурзького права, коли громади міста є самоврядними.

Читайте також:Суд підтвердив законність звільнення екс-директорки стадіону "Чемпіон"

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#сайт Ірпеня #Ірпінь #влада #укрупнення районів #ОТГ #Київщина #новини
Високі оцінки користувачів за Стиль викладу
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...