14:10, 13 серпня 2019 р.
Надійне джерело

Як убити троля в Гостомелі

Як убити троля в Гостомелі

Гостомельський сегмент Фейсбук просто кишить тролями. Тролі сіють ненависть, споганюють будь яку тему обговорення, переводять увагу на особисте, роблять срач. Все це віддаляє від справжньої дискусії, а відтак і від істини. Тобто, тролі це аморальний інструмент маніпуляції суспільною думкою.

Як правило тролі, це штучні акаунти, які не є реальними особами. За фальшивою картинкою як правило ховається людина, яка вивалює в мережу бруд і ненавистья, які вона не може видати як приватна особа.

В багатьох випадках, тролінг може бути роботою. Так, свого часу режим Януковича, його діячів обслуговували цілі компанії, які винаймали офіси, де працювало сотні людей. 

Поширюючи свої впливи в різних країнах в тому числі й в Україні, цілими арміями різнопланових тролів послуговується режим Путіна.

З проведеного аналізу гостомельського сегменту ФБ можна з упевненістю сказати, що тут діє скоординована мережа тролів.

Як визначити троля? 

Тролі анонімні. На аватарках вони мають або абстрактні картинки, або фотографії, вкрадені із чужих профайлів. Ніхто не знає цю людину в реальному житті. Немає фоток у Гостомелі чи десь поблизу. Вони тільки перепощують чужий контент.

Імена у тролів нелогічні, або ж схожі на романтичних героїв або просто є випадковим набором.

Троль уникає прямих запитань і задає їх сам. Таким чином він контролює комунікацію. Поведінку троля можна охарактеризувати як агресивну образу. Такий співрозмовник буде завжди намагатися створити конфлікт або емоційну напруженість.

Словом, тролінг це однозначно негативне явище в Інтернеті. І бути тролем, займатися цим - це принизливо і гидко.

Як знищити троля? 

  • Блокувати/видаляти

Ви можете блокувати користувача або дописи, будь-яка з цих речей зазвичай ефективна.  Більшість інтернет платформ дозволять вам заблокувати користувача і він не зможе переглядати або коментування ваші пости. 

  • Забанити або повідомити технічній підтримці сайту

Якщо у вас є власний веб-сайт або ви використовуєте веб-сайт в соціальних мережах, таких як Facebook, у вас є можливість забанити троля або повідомити про нього модераторам.  У разі, якщо троль виходить за рамки дозволеного, то можливе звернення до поліції.

  • Не годуйте тролів

Мабуть це головний пункт. Найефективніший спосіб боротьби зі справжніми інтернет-тролями - ігнорувати їх.  Ці люди отримують кайф від того, що інші люди зляться і ображаються, і як тільки ви показуєте їм, що тролі досягли цієї мети, вони будуть продовжувати це робити.

Тролі будуть завжди: як в реальному , так і в віртуальному світі. Краще, що ви можете зробити - триматися здорового глузду.

Хороший спосіб дати зрозуміти, що ви ігноруєте їх, - це відповісти людині, яка прокоментувала їх вище, щоб при цьому здавалося, що їх коментар не існує.

Потрольте троля!

  • Будьте дотепними. На критику чи різні нісенітниці краще відповідати з гумором, наприклад, з веселими гіфками чи картинками.
  • Спростовуйте факти. Тролі часто запускають неправдиву чи провокаційну інформацію, для того, аби привернути до себе увагу чи «роздути» проблему. І на кожну таку провокативу потрібно відповідати:коректно, виважено, фактами та коментарями провідних і авторитетних експертів. І бажано, з фото чи відео. Якщо у вас є на це час і бажання.
  • Дотримуйтесь спокою. Головна мета троля – це викликати вашу негативну реакцію. Тому ваша позиція – це спокій, але не мовчання. Визначте свою позицію і тримайтесь її. Відсутніть гніву і повага – і вуаля! Ви стали нудним для троля! 

Щоб уникнути маніпуляцій і тролінга, варто більше читати різні джерела, саморозвиватися. А головне, думати своєю головою.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#сайт Ірпеня #Ірпінь #Київщина #боти #тролі #троль в інтернеті #тролінг #булінг #новини
Високі оцінки користувачів за Стиль викладу
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...