
Фото
10:00, 15 серпня 2019 р.
Надійне джерело
За три роки маски-шоу в Ірпені жодного вироку - Попсуй
Фото
За всі роки обшуків в Ірпінський раді і телекампаній навколо цього —жодного вироку або пред’явленого обвинувачення.
Про це повідомила ВО міського голови Анастасія Попсуй на своїй сторінці у Facebook.
За її словами, закінчилося нічим. Жодної справи в суді. Жодного доведеного обвинувачення. Попсуй запевнила, що усі проекти і затверджені кошториси були згідно законодавства.
Тепер поліція та прокуратура поступово повертає до Ірпінської міської ради документи та комп’ютери, що були вилучені під час обшуків 2017 року.
«Більшість пакетів з документами навіть не відкривали жодного разу! Тобто, ці негідники два роки тримали на складах документи та техніку ради і навіть не дивилися їх!», -зазначається у публікації.



Попсуй також дала зрозуміти, що відповісти за скоєне доведеться усім причетним.
«Дуже прикро, що в країні, де не розкриті вбивства Небесної Сотні, Каті Гандзюк та Павла Шеремета, правоохоронні органи виконують приватні замовлення і створюють «картинки» для телеканалів. Ми не забудемо жодного. Відповісти доведеться усім».
Нагадаємо, що на початку місяця в міській раді Ірпеня проходили обушки.Завданням поліції і прокуратури було вилучи документи, з якими мерія мала йти до суду щодо стягнення боргів із забудовників.
Читайте також:Які інфраструктурні об’єкти профінансують з міського бюджету Ірпеня?
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:10
11 березня
16:54
9 березня
ТОП новини
Оголошення
13:54, 11 березня
8
12:35, 3 березня
00:43, 11 березня
147