15:34, 15 серпня 2019 р.
Надійне джерело
Чому садочки Гостомеля мають коштувати удвічі дорожче ірпінських?
Проблема дитячих садочків не є унікальною для Гостомеля чи Ірпеня. Їх гостро не вистачає в Броварах, Боярці чи Білогородці. Хто би що не казав, але за чотири роки каденції чинного керівництва Ірпеня в місті побудовано три нових дитсадки і четвертий у Стоянці зараз активно будується. Це факт.
У Гостомелі садочок на Остромирській перетворився на довгобуд. І проблема не у відсутності грошей. Станом на кінець минулого року на рахунках селищної ради залишилося 25 мільйонів невикористаних коштів. Просто не спромоглися освоїти. Але садочок на Остромирські чомусь не будувався. Хоч гроші і є.
Дитсадок-довгобуд у Гостомелі
Не будувався, бо селищна рада із 2016 року проводила аж 6 тендерів. Першого підрядника, який не в той бік копав котлован заарештували. Закопали в садочок уже 10 мільйонів. Наступні тендери селищна рада проводила і провалювала їх один за одним. Це робилося для того, щоб виграв новий потрібний підрядник, який перед тим тільки скоби продавав і склади ремонтував. І при чому він виграв із найдорожчою пропозицією. Детальне розслідування на цю тему є в Інтернеті.
Гостомельська селищна рада в особі Юрія Прилипка намагалася отримати фінансування цього садочка з Ірпеня. Зять Прилипка Ростислав Скуратівський, який не має жодного офіційного відношення до селищної ради, привіз подання на фінансування садочка в розмірі понад 60 мільйонів гривень!
Такі самі за параметрами садочки в Ірпені були побудовані за 25–30 мільйонів. Чому в Гостомелі він має коштувати 60?!
Здавалося б, ну так співпало, чи може це зять із дочкою щось наплутали. Але ж ні! Є історія ще більш кричуща. Називається вона офіційно так. «Реконструкція існуючої споруди з надбудовою під дитячий дошкільний заклад за адресою Свято-Покровська 73-є».
Це яскрава утеплена і розфарбована по сучасному будівля, яка знаходиться в середині новозбудованого ЖК «Покровський». Так от. На її реконструкцію і запуск під садочок Гостомельська селищна рада хотіла отримати з Ірпеня 56 мільйонів гривень.
56 мільйонів гривень – це два нові сучасні садочки! Але не реконструкція однієї існуючої будівлі.
Напередодні виборів на одній із зустрічей у Гостомелі, яка відбулася в школі № 13 зайшла мова про такі кричущі завищення. На що дочка Юрія Прилипка – Надія Дудник, а віднедавна Скуратівська заявила: «На це все є державні експертизи. Як ви можете не вірити експертизам?».
У цій ситуації варто вірити не експертизам, а здоровому глузду. Не може реконструкція будівлі під дитячий садочок коштувати як два нових садочки.
Читайте також: Прилипко хоче заблокувати створення школи в Гостомелі
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:00
25 липня
Після народження третьої дитини, JAMALA повертається до шанувальників із великим сольним концертом у Києві
Новини компаній
11:00
22 липня
Ірина Білик, Tember Blanche, Phil it: заради кого варто піти на V’YAVA у другій половині липня
Новини компаній
15:00
17 липня
Літні концерти, які ви не можете пропустити: від романтичної лірики до відвертих шоу для дорослих
Новини компаній
17:00
12 липня
17:00
11 липня
13:00
10 липня
Благодійний Art Picnic від Natalia Kovalenko Foundation
Новини компаній
09:00
9 липня
Спецтема
Оголошення
19:38, 24 липня
00:49, 15 липня
1
10:08, 19 липня
42
19:42, 24 липня
16:27, 22 липня
6
live comments feed...