Міносвіти звинувачує Фіскальний університет у присвоєнні статусу "національний"

Міносвіти звинувачує Фіскальний університет у присвоєнні статусу "національний", Andrey Gaev

Міністерство освіти і науки України, як головний орган у системі центральних органів виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізацію державної політики в сферах освіти і науки, стурбоване недобросовісної діяльністю Університету державної фіскальної служби України.

Своїм листом №1 / 12-4179 Міносвіти звернулося до Нацполіцію і інші органи, оскільки відповідно до статуту Університету, виходячи з відомостей Реєстру суб'єктів освітньої діяльності та відомостей Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань повне найменування Університету - Університет державної фіскальної служби України.

У той же час, адміністрація Університету на офіційному веб-сайті та офіційній сторінці в соціальній мережі, в іншій рекламній продукції використовує в своєму найменуванні слово «Національний» - Національний університет державної фіскальної служби України, хоча Університет такого статусу не має.

На думку Міністерства, такі дії адміністрації Університету є недобросовісною рекламою і проявом недобросовісної конкуренції, яка вводить в оману вступників та їхніх батьків, і навмисним поширенням неправдивих відомостей, які можуть завдати шкоди діловій репутації або майновим інтересам іншим закладам вищої освіти.

Редакція "04597" обов'язково візьме коментар у керівництва Фіскального університету щодо даного питання і поінформує про це додатково.

Читайте також: В ірпінських школах з’являться страви від Євгена Клопотенка

yaizakon.com.ua
Ірпінь Ирпень новини МОН фіскальний університет національний
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі