• Головна
  • Незаконне будівництво в Мостищі: жителі шукають справедливості в Ірпені
Гостра тема
16:51, 21 серпня 2019 р.
Надійне джерело

Незаконне будівництво в Мостищі: жителі шукають справедливості в Ірпені

Гостра тема

Мешканці Мостища борються із незаконним будівництвом поряд зі своїми приватними садибами.

Починаючи з осені минулого року, мешканці приватного сектору в Мостищах спільно з депутатами Гостомельської селищної ради намагаються зупинити незаконне будівництво по вул. Садова, 2, внаслідок якого виникла загроза руйнування їх будинків.

Унаслідок розпочатих будівельних робіт у приватних садибах вже похилилися паркани, з'являються тріщини у приватних будинках, а техніка настільки масштабна, що люди відчувають як тремтить земля.

Редакція "04597" поспілкувалася з депутатом Гостомельської селищної ради Оленою Чорною щодо цієї скандальної ситуації на її виборчому окрузі.

"У кінці листопада минулого року до мене, як до депутата, звернулися Ростислав Скуратівський (зараз зять і радник Прилипка) та Дмитро Абрамчук (нині заступник Прилипка) з проханням поговорити з людьми щодо будівництва супермаркету "Фора" на розі вулиць Кулішова та Садова, - розказує Олена Чорна. - Враховуючи, що тут вузька транспортна розв'язка, немає централізованої каналізації і води, я сама розумію, що тут такому супермаркету не місце. І мешканці теж, звісно, були проти."

Незаконне будівництво в Мостищі: жителі шукають справедливості в Ірпені, фото-5

Проте власників зазначеної ділянки це не зупинило, вони просто поставили мешканців перед фактом: якщо вони не згодні, то буде збудовано приватний будинок, який потім все одно переведуть під магазин. 

"Мені дійсно показували дозвільні документи, згідно яких на цій ділянці має бути збудований приватний будинок, - продовжує Олена. - Але уявіть собі, площа цього будинку 1400 кв. м!"

Активна фаза будівництва розпочалася приблизно два тижні тому: вирили величезний котлован, завезли гігантські цистерни. Люди просто не розуміють, що відбувається. Виникли навіть припущення, що будується автозаправка.

Проте Надія Скуратівська, донька селищного голови Гостомеля Юрія Прилипка, спростувала це припущення, написавши у Фейсбук, що це все таки буде магазин.

Незаконне будівництво в Мостищі: жителі шукають справедливості в Ірпені, фото-8

Мешканцям і  депутатам Гостомельська селищна рада не надає жодної офіційної інформації щодо цього будівництва, а селищний голова взагалі відмовляється спілкуватися як з мешканцями Мостища, так і з гостомельськими депутатами.

Щоб отримати достовірну інформацію про це будівництво, мешканці та депутати були змушені звертатися до Інспекції Державного архітектурно-будівельного контролю Ірпінської міської ради щодо проведення перевірки даного будівництва. 29 серпня має відбутися зустріч з керівником Інспекції Ярославом Комишаном, до якої вже буде готовий акт перевірки цього об'єкта.

Спілкуючись із журналістом "04597", люди були просто у розпачі від протизаконня, яке покриває  Гостомельська селищна рада.

Читайте також: Прилипко хоче заблокувати створення школи в Гостомелі

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Ірпін #Ирпень #новини #Гостомель #Мостище #незаконе будівництво #Прилипко
Високі оцінки користувачів за Стиль викладу
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...