• Головна
  • Змова провалилась – баба Оля на пенсії
18:01, 29 серпня 2019 р.
Надійне джерело

Змова провалилась – баба Оля на пенсії

Спроба одного із депутатів Ірпінської міської ради Ольги Олійнич усунути з посади в.о. мера Анастасію Попсуй і перекроїти владу в Ірпені провалилася. Остання літня сесія в Ірпінській раді виявилася певною мірою історичною. Для заколотників, спонсорів заколоту та влади в Ірпені вона матиме свої наслідки.

Але про все по-порядку…

Нещодавно на одному з жовтих ірпінських ресурсів вийшла стаття про переворот, який готувала багаторазова депутатка Ірпінського парламенту Ольга Олійнич. Уся політична та навколополітична тусовка обговорювала цю тему впродовж останніх двох тижнів.

Чи була спроба заколоту?

Дійсно, Ольга Олійнич зустрічалася з усіма депутатами. Кожного переконувала увійти в нову більшість по-своєму. Після сесії нам вдалося поспілкуватися з кількома депутатами міської ради. За їх словами, Ольга Романівна, у переконанні вступити у змову, з кожним використовувала різні методи.

Одним вона обіцяла блага, інших залякувала особисто та через Ірпінську прокуратуру. Адже прокуратура, яка, за нашою інформацією, останні 4 роки нічого не отримує з Ірпінської ради теж включилася в політичну боротьбу. Дійшло до того, що депутати написали колективне звернення на ім’я директора Державного бюро розслідувань з проханням відкрити провадження проти втручання прокуратури в місцеве самоврядування.

Першим завданням нової більшості мало стати усунення Анастасії Попсуй та інших людей зорієнтованих на Володимира Карплюка з керівних посад. «І тоді всім депутатам буде добре. І всі будуть отримувати як колись по кілька ділянок на каденцію і не тільки. Як було у попередніх скликаннях», – переказав нам слова Олійнич один із депутатів, який просив його не називати.

За нашою інформацією, до такої поведінки Олійнич спонукало не тільки бажання наверстати по ділянкам, а й розпорядження Анастасії Попсуй з приводу перевірки господарської діяльності КП «Ірпіньзеленбуд», який очолює Ольга Олійнич.

 Замість Насті - баба Оля

Ольгу Романівну позаочі молоді депутати ІМР часто називають баба Оля. Тут варто відмітити, що Ольга Романівна має внуків, тому як образу це сприймати не варто.

Отже, якщо усунути Попсуй, то хто ж тоді має стати в.о. мера? Ольга Романівна, кому сама, а кому через друзів, активно пропонувала свою кандидатуру, як найкращий компроміс, «яка має величезний досвід, з усіма домовиться і всіх задовільнить».

Змова провалилась – баба Оля на пенсії, фото-1

Ольга Олійнич (справа) та Олена Севастьянова

Найцікавіше, що при цьому, за словами депутатів, у розмові Ольга Олійнич активно прикривалася президентською партією «Слуга народу». За її словами, саме їй нібито було обіцяно місцевий осередок партії та пряму дорогу «на гору» разом з новою президентською командою. Та більшість кому вона це казала не повірили.

Олійнич підвів Зіневич

За словами наближеної до Олійнич особи, вона пов’язує свою поразку на сесії з підставою від Олексія Зіневича. Саме він пообіцяв їй організаційну та медійну підтримку з переворотом. Саме він нібито працював з прокуратурою у напряму тиску на раду. Щоб підтвердити це достатньо просто зайти на ресурси Зіневича, які тупо передруковують інформацію із сайту прокуратури.

У політичній історії Зіневича це вже не перший випадок підстави партнерів. Місцевий політичний активіст Євген Мельничук раніше заявляв, що Зіневич здав його співробітникам СБУ, обігравши видачу Мельничуку заробітної плати як хабар.

"Заслужений" відпочинок…

Сесія Ірпінської ради від 29 серпня пройшла напружено, але результативно. Серед таких питань як: початок будівництва комунальної школинова амбулаторія навпроти парку «Центральний»викуп контори під школу в Гостомелі та ще сотні інших було відголосовано питання про реорганізацію комунальних підприємств. Детальніше про рішенні сесії дивіться у відео:

Комунальне підприємство КП «Ірпіньзеленбуд» об’єднують з КП «Контроль благоустрою міста». Тепер в Ірпені клумбами, парками, зовнішнім виглядом міста загалом буде займатися нове підприємство «Управління благоустрою міста Ірпінь».

За словами начальника управління інфраструктури Андрія Літвинова злиття двох підприємств дасть можливість оптимізувати роботу та зекономити кошти. «Буде менше керівного складу і ми вивільнимо додаткові ресурси, які можна спрямувати на підвищення зарплати працівникам цих комунальних підприємств», – прокоментував Літвинов.

Як наслідок, в результаті невдалого заколоту у Ольги Романівни з’явиться більше часу займатися внуками.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Ірпінь #Ирпень #новини #Олійнич #Ірпіньзеленбуд #міська рада #політика
Високі оцінки користувачів за Достовірність
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...