Рейд школами: чи готові школи Ірпеня до 1 вересня

Закінчуються останні приготування до нового навчального року. У закладах освіти є все необхідне обладнання за вимогами Нової української школи. Уже з першого вересня школярики сядуть за оновлені парти та будуть повністю забезпечені всіма необхідними підручниками.

Цього року 1 вересня припадає на неділю, тож у більшості шкіл навчальний рік розпочнеться 2 вересня. Чи готові Ірпінські школи зустрічати першачків? Так, вона майже на 90% готові до нового навчального року. Такий висновок зробили журналісти редакції "04597", які проінспектували школи напередодні 1 вересня.

ШКОЛА № 12 

Про готовність своєї школи звітує директор і демонструє уже підготовлені для учнів класи. "Ми готові до нового навчального року. Ми оновили бібліотеку повністю, а класи мають повне мультимедійне оснащення. Класи оснащені тематичними осередками для вивчення нової теми та предмету загалом", - підкреслила директорка школи.

Класні кімнати початкової школи облаштовані у стилі НУШ. Клас поділено на певні навчальні зони, тобто наявні ігрові та тематичні осередки, зони для проведення дослідів та відпочинку. При цьому меблі у класі відповідають декільком важливим критеріям, серед яких: ергономічність, безпечність та міцність.

Рейд школами: чи готові школи Ірпеня до 1 вересня, фото-1 Рейд школами: чи готові школи Ірпеня до 1 вересня, фото-2

Школа № 17

Ірпінська школа № 17 активно чепуриться до 1 вересня. Нагадаємо, що минулого року було офіційне відкриття нового корпус, проте і цьогоріч побудова має привабливий вигляд, завдяки чому школа виглядає надсучасно.

Рейд школами: чи готові школи Ірпеня до 1 вересня, фото-3

Сьогодні на подвір’ї школи активно встановлюють нові смітники з логотипом міста. Вони більші за розміром, ніж старі та виглядають більш привабливо.

Рейд школами: чи готові школи Ірпеня до 1 вересня, фото-4 Рейд школами: чи готові школи Ірпеня до 1 вересня, фото-5

Капітальний ремонт було зроблено в їдальні. Кардинально оновлений стиль, повністю замінено меблі та встановлено сучасне ECO SCHOOL cafe. 

Рейд школами: чи готові школи Ірпеня до 1 вересня, фото-6 Рейд школами: чи готові школи Ірпеня до 1 вересня, фото-7

Класи яскраві, світлі та сучасні і вже чекають на своїх школярів. 

Рейд школами: чи готові школи Ірпеня до 1 вересня, фото-8 Рейд школами: чи готові школи Ірпеня до 1 вересня, фото-9 Рейд школами: чи готові школи Ірпеня до 1 вересня, фото-10 Рейд школами: чи готові школи Ірпеня до 1 вересня, фото-11 Рейд школами: чи готові школи Ірпеня до 1 вересня, фото-12 Рейд школами: чи готові школи Ірпеня до 1 вересня, фото-13 Рейд школами: чи готові школи Ірпеня до 1 вересня, фото-14 Рейд школами: чи готові школи Ірпеня до 1 вересня, фото-15 Рейд школами: чи готові школи Ірпеня до 1 вересня, фото-16 Рейд школами: чи готові школи Ірпеня до 1 вересня, фото-17

Цьогоріч на учнів також чекає і оновлений хол. 

Рейд школами: чи готові школи Ірпеня до 1 вересня, фото-18

Ірпінська СЗОШ №2 

На території школи робота кипить. Вся шкільна родина зібралася сьогодні на суботник. Активно прибирають територію після утеплення корпусу школи, спилюють старі дерева та займаються озелененням двору.

Нагадаємо, що з 1 вересня 2019 року українську школу очікують нововведення, такі як скасування шкільної форми, електронні учнівські квитки та багато іншого.

сайт Ірпеня Ірпінь Київщина освіта школи 1 вересня перший дзвоник новини
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі