• Головна
  • Ірпінські лікарі просять жителів повернути медичні картки
12:59, 5 вересня 2019 р.
Надійне джерело

Ірпінські лікарі просять жителів повернути медичні картки

Амбулаторії загальної практики – сімейної медицини, які працюють в Ірпінському регіоні, звернулися до пацієнтів із проханням терміново повернути амбулаторні карти, які вони залишили в себе. Своє звернення лікарі опублікували на фейсбук-сторінці «Сімейний лікар. Ірпінь».

«Шановні наші пацієнти! Нагадуємо, що ваші амбулаторні карти є медичною документацією, що належить медичному закладу та має зберігатись у його реєстратурі. Незабаром наш заклад буде перевіряти Фонд соціального страхування – на рахунок правильності виписки лікарняних листів. Однією з вимог перевіряючого органу є наявність амбулаторної карти пацієнта на час перевірки. За відсутності цього документа на лікаря може бути накладений штраф на суму лікарняного листа. Отож ми звертаємось до вас із проханням: поверніть, будь-ласка, амбулаторні картки до реєстратури амбулаторії, в якій обслуговуєтесь, якнайшвидше!» – зазначається у публікації.

Ірпінські лікарі наголосили, що відсутність у медзакладі амбулаторної карти пацієнта може стати причиною накладення штрафу на сімейного лікаря. 

Читайте також: В районі парку Центрального з'явиться нова амбулаторія

#сайт Ірпеня #Ірпінь #Київщина #лікарі Ірпеня #амбулаторні картки #штраф #медицина #лікарня #новини
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...