• Головна
  • Повітря в Ірпені краще, ніж у містах Європи
Новини від ірпінчан
13:56, 5 вересня 2019 р.

Повітря в Ірпені краще, ніж у містах Європи

Новини від ірпінчан

На адресу редакції "04597" надійшла новина від мешканця Ірпеня, у якій йдеться про екологічну ситуацію в місті, а зокрема про якість повітря. На жаль, автор повідомлення не підписався, тому прізвище вказати не маємо можливості. Але ми впевнені, що інформація буде цікавою для всіх ірпінчан та мешканців Приірпіння, тож наводимо отриманий текст в оригіналі.

"Воздух в Ирпене хороший. Очень хороший. Я мониторю его круглосуточно и всегда он находится в пределах 4-33 по американcкой шкале качества. Это лучше, чем в самых замечательных городах Европы и остального мира. Сейчас Air Quality Index (AQI) = 12.

А вот вчера какие-то пока неизвестные личности выбросили большое количество химикатов и стало нечем дышать. Индекс поднялся до 150 (Опасный уровень). Нужно найти злоумышленника и обратить на него внимание прокуратуры."

Якщо хтось має інформацію щодо джерела забруднення повідомляйте у коментарях або на viber редакції сайту Ірпеня (093) 893-56-85.

Крім того, нагадуємо усі, хто має хоче повідомити та розмістити новину на сайті 04597.com.ua (крім рекламних статей) може це зробити, перейшовши за посиланням. Якщо інформація не буде суперечити редакційній політиці сайту Ірпеня, вона обов'язково буде розміщена на сайті у розділі "Новини". Чекаємо ваших повідомлень!

Читайте також: В Ірпені шукають красунь для участі в конкурсі «Місіс Ірпінь 2019»

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Ірпінь #Ирпень #новини #екологія #повітря #забруднення
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...