• Головна
  • Комфортне та безпечне стоматологічне лікування в Ірпені
Інтерв'ю
14:55, 20 вересня 2019 р.
Надійне джерело

Комфортне та безпечне стоматологічне лікування в Ірпені

Інтерв'ю

Чи можливе комфортне та безпечне стоматологічне лікування в Ірпені? Так. У ірпінчан є така можливість, звернувшись до лікарів стоматологічної клініки “Демідов і Потеряйко”.

Редакція "04597" поставила декілька запитань лікарю анестезіологу-реаніматологу стоматологічної клініки “Демідов і Потеряйко” Ярославу Водолазі.

Ярославе, днями, проїжджаючи трасою, звернули увагу на борд щодо лікування малюків уві сні. Оскільки діти часто бояться лікувати зуби, зацікавилися як відбувається лікування уві сні?

Піклуючись про своїх пацієнтів, наша клініка протягом багатьох років для лікування зубів використовує седацію («медикаментозний сон»), але до сьогоднішнього дня ми проводили його внутрішньовенно.

Деякі пацієнти, особливо діти, зі страхом переносять внутрішньовенні ін'єкції. Для вирішення цієї проблеми ми придбали сучасний наркозно-дихальний апарат з можливістю маскового наркозу і звели страхи наших пацієнтів до нуля.

Комфортне та безпечне стоматологічне лікування в Ірпені, фото-1

Ярославе, Ваша спеціальність – анестезіолог-реаніматолог. Чи доводилося застосовувати навички реаніматолога в стоматологічній практиці?

Дякувати Богу, не доводилося. Наше основне завдання - не допустити у пацієнта розвитку критичного стану. Для цього ми ретельно збираємо анамнез пацієнта і за необхідності під час лікування використовуємо обладнання для контролю частоти серцевих скорочень, артеріального тиску, оксигенації, серцевого ритму. Все це необхідно для надання своєчасної допомоги при розвитку критичного стану. Навіть у здорової людини може виникнути колапс на тлі хвилювання або анафілактичний шок при контакті з будь-якими медикаментами. Для вирішення таких ситуацій ми маємо всі необхідні препарати й обладнання: від пристроїв для забезпечення судинного доступу в екстрених ситуаціях до автоматичного дефібрилятора, який використовується при зупинці серця. Таке обладнання є не в кожній лікарні.

Отже, можна сказати, що у нас в Ірпені є повноцінне реанімаційне відділення в стоматологічній клініці?

Це дійсно так.

Це чудова новина. Думаю, що тепер не тільки діти, а й дорослі будуть лікувати зуби без страху. Адже всім відомо, що дорослі бояться ходити до стоматолога не менше, ніж діти. Бажаю успіху!

Підписуйтесь на нас у ФейсбукІнстаграм та Телеграм, щоб не пропустити цікавих та актуальних новин Ірпеня та регіону!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Ірпінь #Ирпень #новини #Демідов і Потеряйко #стоматологія #лікування зубів уві сні
12,0
Високі оцінки користувачів за Стиль викладу
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...