
Фото
13:40, 27 вересня 2019 р.
Надійне джерело
В Гостомелі затримали ще одного наркомана
Фото
Боротьба з наркоманами в регіоні не вщухає. Вчора, 26 вересня, затрималши ще одного чоловіка в Гостомелі. Про це повідомляє Ірпінський відділ поліції ГУНП в Київській області.
Під час патрулювання в смт. Гостомель по вул. Ярова поліцейськими було зупинено гр. С., у якого під час поверхневого огляду було виявлено наркотичну речовину "амфетамін". На місце події було викликано слідчо-оперативну групу.


Підписуйтесь на нас у Фейсбук, Інстаграм та Телеграм, щоб не пропустити цікавих та актуальних новин Ірпеня та регіону!
Читайте також: В Ірпені затримали наркозалежного
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:50
22 червня
Оголошення
10:54, 14 червня
42
15:15, 22 червня
3
15:06, 22 червня
2
17:20, 24 червня