
Фото
15:10, 16 жовтня 2019 р.
Надійне джерело
У Гостомелі колишній начальник кладовища наживався на небіжчиках
Фото
Колишній начальник відділу кладовища УЖКГ «Гостомель» забирав 800 гривень з кожного небіжчика в кишеню собі. Родичі померлих думали, що вони платять копачам ями на цвинтарі.
Таку схему відкратів було оприлюдено тільки зараз. З 2000 гривень чоловік "брав у кишеню" 800 за кожного небіжчика.

До слова, Віталія Пустовалова було звільнено з посади ще у травні, він спробував відновитися через суд. У Гостомелі збиралися акції підтримки, тому після звільнення він неофіційно залишився керівником УЖКГ "Гостемель".
Читайте також: В Гостомельській раді арешти
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:50
22 червня
Оголошення
22:30, 23 червня
11:02, 18 червня
22:30, 23 червня
10:12, 18 червня
1