• Головна
  • З чим граються діти 21 століття?
Реклама
12:06, 30 жовтня 2019 р.

З чим граються діти 21 століття?

Реклама
Картинки по запросу Игрушки современных детей

Картинки по запросу Игрушки современных детей

Ляльки, машини, конструктори або, може бути, дрони і планшети? У що грають сучасні діти і які іграшки використовують їх батьки при плануванні покупок в подарунок? https://myplay.ua - сучасний дитячий інтернет-магазин іграшок, де Ви знайдете ту саму забаву, якої так не вистачає вашому чаду.

Ніхто з нас не може уявити дитинство без веселощів, яке для дітей є основним інструментом задоволення природної потреби вчитися і розуміти навколишній світ і себе. Під час гри діти висловлюють почуття, бажання і мрії, знайомляться з реальним світом і вчаться створювати свої перші міжособистісні відносини, наприклад, шляхом дружби.

Сучасні діти і їх батьки прекрасно розуміють роль гри. Це підтверджується результатами численних досліджень. Іграшки важливі! Незалежно від того, чи грають діти поодинці або з іншими дітьми, може з батьками, веселощі для них дуже важливо. В середньому, 63% наших дітей у віці від 3 до 9 років витрачають в середньому 2,7 години на день на самостійну гру, таким чином тренуючи свої навички, вивчаючи правила поведінки і різні способи вираження почуттів і рішення проблем. У будні дні, по 1,5 години в день, діти також мають можливість зміцнити свої зв'язки і відносини з батьками. Найчастіше з мамою (59%), ніж з татом (43%), навчаючись у них шукати рішення проблем. Батько завжди грає роль турботливого спостерігача, який, розуміє сильні і слабкі сторони своєї дитини.

Для самих маленьких діток цікавою іграшкою може бути навіть палиця, галька, листочок або цукеркова обгортка. Залежно від того, як такі предмети використовуються, вони забезпечують різні відчуття - від звуку, дотику, нюху, візуальних відчуттів до смаку. Отже, правильно підібрана іграшка з урахуванням мінливих потреб дозволяє дитині розвивати ті навички, які є найбільш важливими на даному етапі його життя.

І хоча переваги дітей розвиваються у міру дорослішання, як показують результати дослідження, до 45% дівчаток все ще грають в ляльки, створюючи і програючи різні сценарії і ролі. Ці тематичні ігри не тільки стимулюють сприйнятливість і увагу, але також розвивають ініціативу, винахідливість і кмітливість. Крім того, 38% дівчаток люблять настільні ігри та головоломки, а 34% з них охоче читають книги. Та все це також вибирають батьки дівчат, проводячи з ними час.

З іншого боку, серед іграшок для хлопчиків переважають конструктори (48%), машини та треки (40%), які дозволяють трансформувати, перебудовувати і конструювати. Завдяки такій діяльності, розвивається просторова уява, крім того, маленькі джентльмени вчаться планувати свої завдання. Хлопчики, як і дівчатка, найчастіше використовують настільні ігри, щоб грати зі своїми батьками.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...