
Фото
17:00, 11 листопада 2019 р.
Надійне джерело
Студент Фіскального університету взяв срібло на Чемпіонаті світу з дзюдо
Фото
В Абу-Дабі (ОАЕ) завершився міжнародний турнір серії Grand Slam із дзюдо. Студент ірпінського університету Яків Хаммо в останній день змагань завоював срібну медаль.

Дійшовши до фіналу, Яків Хаммо зазнав поразки від нідерландця і отримав “срібло” в Абу-Дабі. Тож, за підсумками 25-річний Хаммо посів друге місце у ваговій категорії понад 100 кг.

Це вже третя його нагорода на турнірах серії “GRAND SLAM”.
Редакція "04597" бажає Якову подальших перемог!
Підписуйтесь на нас у Фейсбук, Інстаграм та Телеграм, щоб не пропустити цікавих та актуальних новин Ірпеня та регіону!
Читайте також: Ярослав Амосов: Приємно коли порівнюють з Хабібом
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:50
22 червня
Оголошення
09:19, 17 червня
11:02, 18 червня