
Анонс
13:55, 3 грудня 2019 р.
Надійне джерело
В Ірпені проведуть безкоштовну лекцію про екологію
Анонс
Вже 10 грудня о 17:00 в актовій залі Ірпінської Міської ради відбудеться зустріч по проблемах екології. Лекцію проведе доктор техніячних наук Криштафович Ігор.
Тривалий час Ігор Криштафович мешкав та працював у США, Китайській Народній Республіці та інших країнах світу. Зараз Ігор Олексійович активно займається питаннями екології, природного середовища та збереженням довкілля.

Всі бажаючі матимуть можливість послухати лекцію на тему: "Повітря, яким ми дихаємо".
Питання, які будуть розглядатися на лекції
- забруднення повітря в різних країнах і порівняє їх з своїми дослідженнями якості повітря в Ірпені та Києві;
- наслідки неякісного повітря на здоров’я людей, в першу чергу – дітей, алергиків і людей літнього віку;
- рекомендації щодо поліпшення якості повітря в регіоні.
Ви зможете отримати відповіді на питання, які базуються на підставі реальних даних, зібраних лектором протягом своєї багаторічної роботи в Україні, США, Китаї та інших країнах світу.
Лекція буде супроводжуватися презентацією в PowerPoint .
Деталі за телефоном: 067-22-11-333 Людмила.
Підписуйтесь на нас у Фейсбук, Інстаграм та Телеграм, щоб не пропустити цікавих та актуальних новин Ірпеня та регіону!
Читайтет також: У Приірпінні відбудеться Чемпіонат світу з мотокросу
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Від благодійного стендапу до різдвяного оркестрового джазу: найцікавіші події грудня в Caribbean Club і Pepper’s Club
Новини компаній
09:30
6 грудня
Що очікує Україну до вступу в ЄС і як набуття членства вплине на кожного українця
Партнерський матеріал
11:00
5 грудня
Оголошення
23:55, 7 грудня
34
20:56, 30 листопада
09:03, 3 грудня
1
20:56, 30 листопада
4