• Головна
  • Суд скасував арешт земельної ділянки під ЖК "Центральний-2"
Фото
11:13, 10 грудня 2019 р.
Надійне джерело

Суд скасував арешт земельної ділянки під ЖК "Центральний-2"

Фото

Київський апеляційний суд оперативно виправив помилку Києво-Святошинської прокуратури, на початку грудня він скасував арешт земельної ділянки під ЖК "Центральний-2" в Ірпені. Суд визнав клопотання прокуратури таким, що не підлягає задоволенню.

Про це йдеться в документах з суду, які опинилася в розпорядженні редакції "Апострофа".

Суд скасував арешт земельної ділянки під ЖК "Центральний-2", фото-1

"Ухвалити нове рішення, яким відмовити в задоволенні клопотання прокурора про накладення арешту на земельну ділянку, Київська область, місто Ірпінь, Чехова, 27. Постанова Апеляційного суду є остаточною. Обговоренню не підлягає", - сказала суддя Ольга Юрдига, озвучуючи рішення Київського апеляційного суду.

Позиція прокуратури про арешт ділянки базувалася на юридичній помилці. Крім того, звинувачення помилилося з цільовим призначенням землі стверджуючи, що "земельна ділянка має медичне призначення і на ній повинен був бути побудований пологовий будинок".

Насправді, Земельним кодексом України взагалі не передбачено такого поняття як "медичне призначення". А земельна ділянка на вулиці Чехова, 27, про яку йде мова, завжди відносилася до категорії земель "для житлової та громадської забудови". Це підтверджує виписка з Земельного Кадастру. Також про це в суді нагадала директор ТОВ "Промоальт", відстоюючи права підприємства.

"За основним цільовим призначенням ділянку завжди відносили до категорії "земля громадської та житлової забудови". Ніколи не відносили цю ділянку до земель оздоровчого або рекреаційного призначення", - пояснила Українцева.

Суд скасував арешт земельної ділянки під ЖК "Центральний-2", фото-2

Як повідомляють в Ірпінській міській раді - будівництво пологового будинку дійсно планувалося. Але зовсім за іншою адресою: м Ірпінь, вул. Комінтерна, 65. Тобто мова йде про дві різних адреси, які одна до одної не мають відношення.

Однак протягом двох тижнів, поки тривав помилковий арешт, деякі ЗМІ не розібралися з ситуацією і написали гучні заголовки про "будівництво житлових комплексів на місці пологового будинку". Таким чином багато хто отримав помилкову інформацію про події. В Ірпінській міській раді сподіваються, що ЗМІ будуть дотримуватися журналістських стандартів та професійної етики і виправлять недостовірну інформацію на своїх ресурсах.

Суд скасував арешт земельної ділянки під ЖК "Центральний-2", фото-3

Зараз будівельна компанія продовжує законно працювати. Вона оплатила податки в міський бюджет, виконує свої зобов'язання перед клієнтами, а також створює нові робочі місця в Приірпінні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#сайт Ірпеня #Ірпінь #Київщина #ЖК Центральний #арешт #суд #новини
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...