14:11, 13 грудня 2019 р.

Марчук змінив орієнтацію

Марчук змінив орієнтацію

Гостомельський депутат-опозиціонер змінив орієнтацію. Політичну. Із запеклого опонента і борця з корупцією він перетворився на політичного та фінансового партнера селищного голови Юрія Прилипка. 

Про це свідчать не тільки спільні життєрадісні фотографії Прилипка та Марчука. Але і голосування депутата, які мають чіткі політичні та фінансові наслідки.

Марчук змінив орієнтацію, фото-1

Політичне партнерство Прилипка і Марчука оформилося під час сесії 21 листопада цього року. Марчук своїм голосом допоміг Прилипку зняти з посади голови бюджетного комітету колишнього свого друга і партнера  Олега Мамчура.

Після зняття Мамчура з головування в комісії її головою було обрано Марчука. Сьогодні колишній опозиціонер Юрій Марчук очолює бюджетну комісію Гостомельської селищної ради. Отже, Марчук – є владою в Гостомелі в коаліції з Прилипком.

Наразі в Гостомелі фінансуються чимало робіт та ремонтів об’єктів, які не прописані в бюджеті. Це розраховують робити заднім числом, що є порушенням. І це не може робитися без погодження голови бюджетної комісії, який має потім це провести і так би мовити прикрити історію.

Марчук змінив орієнтацію, фото-2

На фото з ліва на право: Олена Кислиця – секретар ГСР, Юрій Марчук – голова бюджетної комісії, депутат Олег Поповичук, селищний голова Юрій Прилипко, Сергій Чемерис – депутат, Надія дудник депутат і донька Прилипка, Ольга Матусяк – депутат. 

Спільні випадки дерев у політиці завжди символізують єднання і спільну діяльність на перспективу.

А перспективи неабиякі. Вже зовсім скоро після висадки дерев вчорашній опозиціонер Марчук разом із більшістю Прилипка і всіма героями фотографії голосують на сесії Рішення ГСР No 946-55-VІІ, «Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки» (з «будівництво та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд» на «будівництво та обслуговування багатоквартирного житлового будинку»).

Отже, Марчук з більшістю Прилипка цілий масив «садибних» ділянок перевів під багатоповерхову забудову. Хоча на сесіях депутат Марчук постійно кричить, що «я не винен і я не голосую за забудови в Гостомелі».

Але кому ж так поталанило перевести цілий масив землі під багатоповерхівки? – забудовнику якого звати Василь Думен.

Останній навіть нічого не приховує. Адже у списку на переведення з чотирьох ділянок три належать дружині Думана Галині.

Отже, землю таким рішенням Марчук і команда змінили під багатоповерхову на такі прізвища і за такими адресами:

Думен Г.І. (провул. Б.Ступки,9)

Думен Г.І. (провул. Б.Ступки,11)

Думен Г.І. (провул. Б.Ступки,13), 

Лоїка В.С. (провул. Б.Ступки,15).Марчук давно 

Послідовна підтримка Марчуком забудовника Думена не є чимось дивним. У середовищі депутатів ГСР ні для кого не секрет, що «опозиціонер» і «борець» із забудовами Юрій Марчук вже багато років перебуває на зарплаті у згаданого забудовника. 

До слова варто додати, що Василь Думан є найбільшим боржником пайової участі серед усіх, хто будує в Гостомелі. Пайова участь – це податок, який має йти в бюджет селища і витрачатися виключно на розвиток інфраструктури: садочки, дороги та ін. Відповідно до результатів звіту Контрольно ревізійного управління, яке працювало цієї осені в ГСР Думен заборгував бюджету Гостомеля 35 мільйонів.

Однак, такі борги перед селищем, за які реально побудувати, наприклад, дитячий садочок не заважають Юрію Марчуку і команді Юрія Прилипка голосувати нові і нові питання для розвитку будівельного бізнесу Думена.

З усього виходить, що Юрій Марчук не змінив орієнтацію. Багато останніх років він вдало її приховував.

Підписуйтесь на нас у ФейсбукІнстаграм та Телеграм, щоб не пропустити цікавих та актуальних новин Ірпеня та регіону!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Ірпінь #Ирпень #Гостомель #Прилипко #Марчук #депутат #політична орієнтація
12,0
Високі оцінки користувачів за Стиль викладу
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...