
Фото
13:33, 14 грудня 2019 р.
Надійне джерело
В Ірпені вшанували пам'ять жертв Чорнобиля
Фото
Минуло понад 30 років від дня однієї з найбільших катастроф України — аварії на Чорнобильській АЕС, аварії, до якої ніхто не був готовий. Тепер 14 грудня в Україні відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. З цієї нагоди в Ірпені сьогодні відбулося покладання квітів в парку Правика.
Про це повідомив на своїй сторінці у фейсбук перший заступник міського голови Олександр Маркушин.
"Ми висловлюємо велику пошану ліквідаторам Чорнобильської катастрофи.Низько схиляємо голови перед тими, хто усвідомлено й жертовно віддав своє життя, виконавши найвищий обов'язок перед рідною землею і перед рідним народом", -пише Маркушин.



Підписуйтесь на нас у Фейсбук, Інстаграм та Телеграм, щоб не пропустити цікавих та актуальних новин Ірпеня та регіону!
Читайте також: В Ірпені в камері схову АТБ дві доби провели кошенята
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:15
10 червня
Відпочинок у Києві та області: пляжі, басейни, активний відпочинок 2026
Партнерський спецпроєкт
11:03
10 червня
Caribbean Club і Pepper's Club у червні: від вар'єте «Рояль» до благодійних концертів #НаШапку
Новини компаній
17:00
5 червня
Оголошення
00:57, 11 червня
14:14, 4 червня
1
10:54, 14 червня
42
12:54, 11 червня
1