
13:20, 24 грудня 2019 р.
Надійне джерело
В Ірпені зафіксовано спалах грипу: з початку місяця близько 1000 хворих
Ірпінський міський центр медико-санітарної допомоги "Сімейний лікар" інформує містян про підвищенний рівень захворюваності на грип у регіоні. Про це повідомляється на сторінці відомства у фейсбук.

За період з 11.12 по 17.12.2019р. по регіону захворіло на грип та ГРВІ – 794 особи, з них:
- Діти віком до 17 років – 494 особи;
- Дорослі – 300 осіб.
- Проведено щеплення –1 особі.
З початку епідемічного сезону проти грипу вакциновано – 341 осіб, в т.ч. 146 медичних працівників.
Щеплення проти грипу можна зробити в будь-якій амбулаторії Ірпеня.
Детальніший звіт за посиланням.
Підписуйтесь на нас у Фейсбук, Інстаграм та Телеграм, щоб не пропустити цікавих та актуальних новин Ірпеня та регіону!
Читайте також: Що треба знати про вітряну віспу: лікарі Ірпеня консультують
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:50
22 червня
Оголошення
15:06, 22 червня
1
10:54, 14 червня
45
22:30, 23 червня