
Фото
10:51, 13 січня 2020 р.
Надійне джерело
Ірпінські дзюдоїсті взяли 4 медалі на Чемпіонаті Київщини
Фото
Юні ірпінчани здобули одну золоту, дві срібні й одну бронзову медалі на відкритому чемпіонаті Київської області з дзюдо. Про це повідомили на сторінці Ірпінської дитячо-юнацької спортивної школи у фейсбук.


У чемпіонаті брали участь юнаки та дівчата 2003–2006 років народження. Змагання проходили в м. Василькові.




Золото виборов Іван Ліфанов, срібло– Іван Ющенка й Іван Казіміров, бронзу– Артем Дубець. П’яте місце посіла Маргарита Ковальська.
Підписуйтесь на нас у Фейсбук, Інстаграм та Телеграм, щоб не пропустити цікавих та актуальних новин Ірпеня та регіону!
Читайте також: Ірпінська ДЮСШ терміново шукає донорів крові для допомоги хворій дитині
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:50
22 червня
Оголошення
22:30, 23 червня
15:19, 22 червня
10:22, 16 червня
142
10:54, 14 червня
64
15:15, 22 червня
3