• Головна
  • Промислові пелетні котли ТМ John Greaves Energy
Реклама
13:12, 10 січня 2020 р.

Промислові пелетні котли ТМ John Greaves Energy

Реклама
Картинки по запросу Промышленные котлы на соломе от компании «John Greaves Energy»

Картинки по запросу Промышленные котлы на соломе от компании «John Greaves Energy»

Сучасні пелетні котли гарантують екологічне опалення будинку і виробничих приміщень, а саме паливо набагато зручніше у використанні, ніж вугілля. Більшість пелетних котлів, це незалежне обладнання для опалення, яка стала альтернативою газового обладнання. Якщо ви зацікавлені в покупці промислового пеллетного котла, запрошуємо відвідати компанію виробника «John Greaves» в Бердянську. На сайті: https://jgenergy.com.ua/catalog/industrial/pellet/, є можливість ознайомитися з інформацією про компанію, подивитися каталог продукції, що випускається і вибрати оптимальний варіант.

Як працюють пелетні котли?

Сучасні пелетні котли повністю автоматизовані, їх складна конструкція забезпечує екологічний і дуже ефективний обігрів будинку. Котел складається з: пальника, шнекового транспортера, бункера для пелет. Пелетні котли є найбільш часто використовуваним типом котлів на біомасі. Для роботи використовуються пелети - це тверде паливо, гранулят, отриманий з біомаси, який можна спалювати як в опалювальних установках, так і в камінах. Він виготовляється з деревних відходів і з побічних продуктів сільського господарства. Існує безліч різновидів окатишів, в залежності від складу і ступеня згоряння. Це рішення не тільки екологічно чисте, а й ефективне і зручне у використанні.

Переваги пеллетного котла:

  • Низькі викиди смоли, використання поновлюваного палива,
  • Простота монтажу, і експлуатації.
  • Надійність, економічність і безпека використання.
  • Регулярне обслуговування забезпечить довгий термін служби і безперебійну роботу пристрою.

Загальний принцип роботи пеллетного котла такої же, як і твердопаливного вугільного котла, але між ними є досить істотні відмінності. Вони пов'язані з тим, що окатиші легше спалахують, ніж вугілля. Наслідком цього є інша конструкція пеллетной пальника - вона виконана таким чином, що в результаті повернення тепла з вогнища в живильник неможливо запалити подачу палива в контейнер.

Чому варто купити котел в компанії «John Greaves»?

1. Великий вибір моделей з гарантією якості;

2. Компанія виробляє твердопаливні котли під замовлення, тому вартість кожного виду - індивідуальна.

3. Доставка в будь-який регіон країни.

Для отримання консультації та оформленні замовлення, зв'яжіться з менеджером компанії. Ми готові запропонувати вигідні умови для співпраці.

0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...