Реклама
06:26, 25 січня 2020 р.

Ланцюгові електричні пили

Реклама
Похожее изображение

Похожее изображение

Ланцюгові електричні пили - це універсальні інструменти, які найчастіше використовуються в саду і в майстерні. Вони використовуються для обрізки гілок, рубки дерев. Такий інструмент під рукою, безумовно, стане в нагоді в кожному господарстві. Серед видів пил, використовуваних для найпоширеніших робіт, таких як різання або проста обробка дерева, можна виділити два типи: бензопили, електричні ланцюгові пили. Вони відрізняються видами підключення. Бензопили працюють на паливі, а електричні ланцюгові пили працюють при підключенні до джерела живлення. Перш ніж вирішити, який з них підходить саме вам, давайте познайомимося з їх функціями. Ланцюгові пили, приводяться в рух двигуном від розетки.

Переваги включають в себе:

  • простоту в експлуатації, можливість використання в приміщенні, відсутність вихлопних газів. Вони можуть мати безліч застосувань будинки, в майстерні, на дачі (рубка гілок, дрова, вироби). У порівнянні з бензиновими моделями, вони не дуже гучні, але потужність електродвигунів трошки нижче, ніж у двигунів внутрішнього згоряння.
  • Електричні ланцюгові бензопили досить легкі і зручні в експлуатації і не вимагають особливого обслуговування. Залежно від типу виконуваної роботи довжина направляючої також важлива - в електричних пилах вона становить 35-41 см. Ще однією перевагою пристрою є моторний гальмо, який дозволяє негайно зупинити ланцюг.

На що звернути увагу при виборі пилки?

Приймаючи рішення про покупку пили, перш варто враховувати обсяг, тип і періодичність робіт, а також матеріали, які будуть найчастіше оброблятися. Також важлива потужність двигуна, що впливає на здатність виконувати складні завдання електропилкою. Для полегшення використання, варто подумати про покупку моделей зі спеціальними зручностями та функціями.

Наприклад, додатковими функціями пил можуть бути: система підтримки постійної швидкості, можливість підключення мішка для збору пилу, що утворюється або використання оглядового скла для спостереження за лініями різання. Основним обмеженням при використанні електричних ланцюгових пил є необхідність забезпечення постійного доступу до джерела живлення, тобто до електричної розетки. Тому, якщо немає спеціальних зовнішніх розеток в саду, догляд за деревами далеко від дому буде неможливий або потрібно використовувати подовжувачі.

0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...