Новини компаній
16:20, 14 лютого 2020 р.

Оренда авто в Києві

Новини компаній

Сучасний сервіс та обслуговування клієнтів, які регулярно користуються послугами оренди автомобілів, вийшов абсолютно на новий рівень. Сьогодні оренда авто в Києві можлива не тільки на умовах видачі і повернення машини в одне і теж місце, але і з таким практичним і вигідним бонусом, як One way rental. Що являє собою ця послуга? Чому оренда авто в Києві з One way rental, це вигідно і комфортно?

Оренда авто в Києві - насолоджуємося кожною поїздкою

Хоча послуга One way rental знайома ще не всім клієнтам, які користуються орендою автомобілів, ті, хто вже скористався їй, були в повному захваті від того, наскільки зручною вона є. Суть цієї додаткової послуги полягає в тому, що замовник може взяти автомобіль в одному місті, відправитися в рамках ділової поїздки або на відпочинок, в інший населений пункт і залишити машину там, заздалегідь повідомивши про це співробітникам компанії, в якій він замовляв оренду. Співробітник компанії особисто приїде у вказане місце і пережене автомобіль в місто, в якому він був узятий в оренду.

Які зручності і вигоди нової послуги від відомих компаній вже змогли високо оцінити нові і постійні замовники?

  • Вартість оренди автомобіля не є надто високою та повністю відповідає комфорту і якості послуги;

  • Клієнт сам розпоряджається своїм часом і не прив'язаний територіально на те місто, в якому був орендований автомобіль;

  • За рахунок нової послуги, замовник може спланувати свій маршрут екскурсійної або ділової поїздки, без необхідності повертатися, щоб повернути авто.

Оцінивши зручність, практичність і вигоду послуги One way rental, більшість клієнтів планують замовляти її знову, тому що це суттєво економить час і особисті або бюджетні кошти. Яким основним вимогам повинен відповідати замовник послуги One way rental, щоб скористатися їй швидко і без проблем?

1)Вік від 21 року;

2)Водійський стаж більше 2-х років;

3)Паспорт громадянина;

4)Посвідчення водія з відкритою відповідною категорією;

5)Ідентифікаційний код.

Сьогодні оренда авто в Києві продовжує вдосконалюватися, як послуга, завдяки чому максимальна кількість людей можуть скористатися машинами, навіть якщо не мають власного транспорту або не можуть ним скористатися, перебуваючи в іншому місті.

Порівнюючи вартість поїздок у громадському транспорті з розцінками на оренду автомобілів в провідних компаніях, клієнти відзначають, що ціна орендованих машин, особливо якщо вони беруться в рамках довготривалого договору, є цілком розумною, адекватною і обґрунтованою. Тому сьогодні, все більше тих, хто планує відправитися в інше місто, розглядають оренду автомобіля, як один з варіантів, що забезпечують додатковий комфорт і дозволяє вирішувати безліч важливих і нагальних питань.

Більш детальну інформацію можна знайти на сайті https://www.carrentalukraine.com.ua/uk

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...