07:19, 24 лютого 2020 р.

Блеск і ніщета Зіневича

Вже півтора роки як Володимир Карплюк не міський голова Ірпеня. Проте щодня в дешевих за змістом газетах і сюжетах кишенькового телеканалу «Погляд» продовжують лити на нього бруд. Вже ні в кого в Ірпінському регіоні не залишилося сумнівів, що в Олексія Зіневича (власника цих ЗМІ) щось особисте до Карплюка. Телеканал «Погляд» з першого дня своєї роботи запам’ятався у світогляді ірпінчан як «лайномет на Карплюка». Коли ж він нарешті зрозуміє, що людям не цікаво що, або кого вони в житті не поділили.

Карплюк породив сильних особистостей або кадрова революція

Нелюбов до Карплюка, це те, що об’єднує Зіневича з Федоруком. Останній не може пробачити Карплюку успіх Ірпеня. Раніше Буча була зіркою в області й Україні, а Федорук – авторитетом у Приірпінні. Сьогодні Буча уже в тіні Ірпеня. А Федорук – старіючий мер і один із тих, хто намагається боротися з Карплюком. Його корона давно втратила блиск.

Коли говорять про Бучу - часто кажуть, що у Федорука не має команди. Бідою Анатолія Петровича є те, що він вичавлює всіх сильних особистостей. Не дає нікому «вистромити голови», бо боїться конкуренції. Це знають усі, хто працював під його керівництвом.

У Карплюка все навпаки. Жодного дня на посаді він не тримався за неї. Карплюк із задоволенням давав можливість усім і кожному проявляти себе. І завдяки цьому в Ірпені за кілька років частково народилась, а частково прижилася сильна команда. Анастасія Попсуй, Андрій Літвінов, Олександр Маркушин, Максим Плешко, Юрій Денисенко, Сергій Даніш, Юлія Устич - досить серйозно справляються на політичному фронті.

Не менш сильними виявилося нове покоління керівників комунальних служб: Сергій Скрипник, Олександр Костюк, Артур Загодіренко, Микола Ковальчук, Юлія Прибилова, Петро Король (молодший), Ігор Дворніков, Євгенія Алєксєєва, Ірина Мурга, Євгенія Мельник і ще багато-багато інших сильних організаторів та політиків, яких у регіоні сприймають як потужних політичних особистостей.

Чому команда не зраджує Карплюка?

Не один раз опоненти намагалися «вибити» з під Карплюка більшість. Не секрет, що деяким депутатам група опонентів на чолі з Зіневичем пропонували гроші за перехід в інший табір. Інформатори кажуть, що опонентів Карплюка дивує факт довговічності сьогоднішньої більшості. Їм не зрозуміло «чим же Карплюк тримає людей», що вони його не зраджують. Цей факт марно пояснювати Зіневичу, адже якщо проаналізувати його дії по відношенню до його колишніх друзів він точно не вірить в такі речі, як щира дружба, сила слова, людяність і порядність.

Політична проституція у виконанні Зіневича

Якщо на перших порах до Зіневича дійсно линуло кілька опозиційних активістів, то після того, як він пригрів та посадив на зарплату «бабу Олю» (Олійнич Ольгу Романівну), яка прославилась як одна із найбільших дерибанниць ірпінських земель - сумнівів у його політичній нечистоплотності не залишилося ні в кого.

Статусу зрадника Олексію Зіневичу додав також той факт, що він особисто підставив і віддав у руки СБУ ще одного активіста - Євгена Мельничука, який довго сидів у нього на зарплаті. Саме під час передачі однієї з таких зарплат правоохоронці за наводкою Зіневича запакували горе-активіста наче за хабар.

Ще один товариш Зіневича - Віталій Нелюбін теж від нього відвернувся. І це не дивно, адже Олексій не раз привселюдно вів себе некоректно щодо Віталія, обзиваючи його такими словами, що м’яко кажучи, некультурно дивлячись хоча б на різницю у віці.

Дружні відносини з Олексієм Зіневичем закінчилися й у багатьох з ким він літав на бокс. Адже маніакальна жага помсти Карплюку, за словами цих людей, «зробила Олексія неадекватним...».

Прекрасною ілюстрацією політичної проституції Зіневича є його спроба загравати з нинішнім секретарем міської ради Андрієм Літвіновим. Спочатку Зіневич радіє за Літвінова і запрошує в гості на чай. Коли ж Літвінов відповів Зіневичу в стилі командного духу - останній на другий день включає свою інформаційну лайномашину проти Літвінова.

Як видається, Олексія Зіневича варто тільки пожаліти. З одого боку, він є досить багатою людиною. Це його «блеск». Дорогі авто, мотоцикли, подорожі, можливість спілкуватися з цікавими людьми, запускати ініціативи, які змінять світ на краще.

Натомість, людина витрачає найкращі роки свого життя на уявну помсту, інриги та копирсання у чужій білизні. При цьому псує стосунки з усіма, кого раніше міг називати другом. І це його «ніщета».

Коли кидаєш лайном, не факт, що воно долетить до опонента. Але сам маєш високі шанси зляпатися. По факту Олексій Зіневич потонув у тому інформаційному лайні, що розкидав на інших. У нього не має рейтингу в місті. У нього не має поваги мешканців.

Блеск і ніщета Зіневича, фото-10

Якщо Олексій Зіневич не почне працювати над своїм душевним станом, займатися із психологом, то дуже велика ймовірність, що так пройде все його життя. І через десятки років, після того як ініціатива Ілона Маска покрити світ безпровідним інтернетом стане реальністю - Зіневич зможе показати своїм дітям та онукам дві речі. БРУДНІ ПАНЧОХИ НА ОБІРВАНИХ дротах. Панчохи, як символ його ЗМІ, які звикли копирсатися у чужій брудній білизні. Дроти як символ Інтернет-кабелів, якими неначе шмарклями у 21 столітті завісила Приірпіння його компанія.

Автор Леонід Пшеничний

P.S. Редакція може не поділяти думку автора. За зміст статті несе відповідальність автор.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Ірпінь #Ирпень #новини #Карплюк #Зіневич #політика
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...