• Головна
  • Генадій Балашов: Податкову в Ірпені треба закрити
15:07, 29 лютого 2020 р.
Надійне джерело

Генадій Балашов: Податкову в Ірпені треба закрити

Університет державної фіскальної служби або ж Податкову академію (народна назва), треба закрити. Про це заявив під час виступу на конференції TEDx в Ірпені Генадій Балашов. Виступ відбувся сьогодні в стінах самої Академії.

На його думку, податкова система в Україні - це зло, яке не просто гальмує суспільний розвиток, а тягне його до занепаду.

"Ця Академія, це кузниця кадрів цієї системи. Тому її треба закрити. А всю систему докорінно змінити", - запевнив Балашов.

Як відомо, Геннадій Балашов активно просуває ідею скасування більшості податків на території України. Він започаткував рух «5.10», який пізніше став політичною партією.

Ідеологією цього руху є лібертаріанство. Балашов обгрунтовує скасування системи усіх нині існуючих в Україні податків (включно з ПДВ), акцизів, зборів та мит. Замість них — впровадження лише двох основних податків (за якими власне цю альтернативну систему і було названо):

  • 5 % з продажів (платить покупець);
  • 10%-й соціальний податок (платить одержувач особистого доходу, наприклад, відраховується з зарплатні).

Крім низького податкового навантаження, він пропонує скасувати майже всю дозвільну систему, і дати бізнесу розвиватися без державного регулювання. Це дозволить суттєво скоротити штат чиновників (на його думку, до 80 %) і знищити корупцію. Він переконаний, що це створить сприятливий бізнес-клімат в Україні і спричинить за собою різке зростання інвестицій і розвиток бізнесу.

«Практично всі найбагатші країни світу з найвищим ВВП створили рай для інвестицій. Це безподаткові країни, всілякі офшори, кантони без податків, штати з найнижчим оподаткуванням. Саме завдяки цим зонам розвивається і процвітає їх економіка. Україна має чудовий шанс в найкоротші терміни стати поряд з цими країнами — якщо на карті з'явиться держава з найпростішим оподаткуванням, з вільними законами ведення бізнесу, країна, в якій держава не бере участі в економічному житті і не втручається в нього", - сказав Генадій Балашов.

За його словами, в сучасному становищі єдиний шанс для України вирватися з кола бідності - це стати країною з найнижчим і найпростішим оподаткуванням та найбільшою свободою для валют і капіталів.

Підписуйтесь на нас у ФейсбукІнстаграм, Телеграм та YouTube, щоб не пропустити цікавих та актуальних новин Ірпеня та регіону!

Читайте також: Як зекономити якщо перевести транспорт на біопаливо?

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Ірпінь #Ирпень #новини #події #конференція #TEDx #податкова #УДФСУ
8,5
Високі оцінки користувачів за Стиль викладу
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...