
Фото
19:14, 1 березня 2020 р.
Надійне джерело
В Ірпені поліція «взяла» чоловіка з канабісом
Фото
В Ірпені продовжують боротися з розповсюдженням наркотиків.
Відтак, 29 лютого в Ірпені затримали чоловіків з канабісом. Про це повідомили в Ірпінському відділі поліції.
Поліцейськими було виявлено гр. З., 1986 року народження, який виявився місцевим. При перевірці у нього знайшли паперовий згорток із подрібненою зеленою речовиною, зі слів чоловіка "канабіс".

Поліція попереджає, що вживання наркотичних речовин надзвичайно шкідливе для Вашого здоров'я, та як і розповсюдження їх - вважається злочином!
Підписуйтесь на нас у Фейсбук, Інстаграм та Телеграм, щоб не пропустити цікавих та актуальних новин Ірпеня та регіону!
Читайте також: Під Києвом «євробляха» збила дівчину
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:50
22 червня
Оголошення
10:54, 14 червня
45
10:22, 16 червня
91
15:06, 22 червня
2
12:54, 11 червня
10:54, 14 червня
64