
16:12, 12 березня 2020 р.
Надійне джерело
Аншлаг в продуктових: в українців паніка через карантин
Українці почали масово “змітати” продукти з полиць супермаркетів після оголошення карантину через коронавірус. Цю картину можна було спостерігати від вчорашнього вечора.
Найбільший попит – на товари першої необхідності, такі як мило, антисептики, а також продукти з тривалим терміном зберігання. Зазначається, що парковки біля магазинів абсолютно заповнені. Черги були навіть у робочий час. Люди масово кинулися скуповувати в магазинах все, що можна зберігати під час вимушеної ізоляції: переважно муку, гречку, рис, сіль, цукор та туалетний папір.
Нагадаємо, що по всій Україні вчора оголосили карантин, який буде тривати з 12 березня по 3 квітня.
Підписуйтесь на нас у Фейсбук, Інстаграм та Телеграм, щоб не пропустити цікавих та актуальних новин Ірпеня та регіону!
Читайте також: Сам удома: карантин. Що потрібно знати і чого остерігатися?
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:50
22 червня
Оголошення
22:30, 23 червня
11:02, 18 червня
18:22, Сьогодні
22:30, 23 червня
15:06, 22 червня
2