
15:49, 13 березня 2020 р.
Надійне джерело
В Україні зафіксована перша смерть від коронавірусу
В Україні померла 71-річна жінка від коронавірусу. Про це повідомила Ольга Голубовская, Завкафедри інфекційних хвороб в Національному університеті ім. Богомольця. В Мінохорони здоров`я підтвердили інформацію.
Сьогодні нестало першої жертви COVID19 в Україні - 71-річної жінки з Радомишля Житомирської області. Вона 1 березня повернулася із Польші, де ймовірно заразилася. Їй було зле, але до лікарів звернулася не одразу. Жінка контактувала з 2-а жителями Радомишля і 2-а жителями столиці.
В МОЗ підтвердили інформацію про смерть і заявили, що жінка була в зоні ризику.

Підписуйтесь на нас у Фейсбук, Інстаграм та Телеграм, щоб не пропустити цікавих та актуальних новин Ірпеня та регіону!
Читайте також: Для лікарів Ірпеня закупили засоби захисту для роботи з пацієнтами з підозрою на коронавірус
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:00
20 червня
14:00
18 червня
Відпочинок у Києві та області: пляжі, басейни, активний відпочинок 2026
Партнерський спецпроєкт
11:00
18 червня
Оголошення
15:19, 22 червня
12:54, 11 червня
10:12, 18 червня
1
16:15, 10 червня