
Фото
18:04, 19 березня 2020 р.
Надійне джерело
На Київську область закуплять додатково 50 апаратів штучної вентиляції легенів
Фото
У Київській області вже є 199 апаратів штучної вентиляції легенів. Планують закупити ще 50.
Про це заявив директор департаменту охорони здоров’я Київської ОДА Максим Іонов під час брифінгу в ефірі «112 Україна».
До того ж до кінця тижня медичні заклади отримають по 50-200 тест-систем.

«Додаткові тестові системи обіцяє забезпечити МОЗ по всіх регіонах, втому числі на Київську область. Станом на сьогодні загальна кількість апаратів ШВЛ складає у районах Київської області 199 штук. Ці апарати різного класу та потужності. Також у разі необхідності будуть перепрофільовані усі лікарні, де є інфекційні відділення та апарати ШВЛ», – додає Іонов.
Підписуйтесь на нас у Фейсбук, Інстаграм та Телеграм, щоб не пропустити цікавих та актуальних новин Ірпеня та регіону!
Читайте також: Які обмеження ввели в медичних закладах Ірпеня через поширення COVID -19
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:50
22 червня
Оголошення
14:36, 25 червня
147
22:30, 23 червня
22:30, 23 червня
15:10, 22 червня
3
10:30, 25 червня