
Фото
10:42, 20 березня 2020 р.
Надійне джерело
У Києві вводять режим надзвичайної ситуації
Фото
У Київській міській державній адміністрації ухвалили рішення про введення надзвичайної ситуації в Києві через коронавірус.

Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.
«Насправді рішення про надзвичайну ситуацію введено державною надзвичайною комісією по всій території країни 10 березня. А ми позавчора підтвердили посилення обмежувальних заходів і ввели надзвичайну ситуацію на території міста Києва. Всі заходи, які є при надзвичайній ситуації, в Києві вже впроваджуються» , — сказав він.

До слова, станом на 10:00 20 березня в Україні 26 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 3 летальні. Коронавірусна хвороба зафіксована: Чернівецька область - 15 випадків (1 летальний), Житомирська область - 2 випадки (1 летальний), Київська область - 2 випадки, Донецька область - 1 випадок, Дніпропетровська область - 2 випадки, Івано-Франківська область - 1 випадок (летальний), м. Київ - 3 випадки.
Упродовж 19 березня до Центру громадського здоров’я надійшло 56 підозр на COVID-19.
Підписуйтесь на нас у Фейсбук, Інстаграм та Телеграм, щоб не пропустити цікавих та актуальних новин Ірпеня та регіону!
Читайте також: Які обмеження ввели в медичних закладах Ірпеня через поширення COVID -19
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:15
10 червня
Відпочинок у Києві та області: пляжі, басейни, активний відпочинок 2026
Партнерський спецпроєкт
11:03
10 червня
Caribbean Club і Pepper's Club у червні: від вар'єте «Рояль» до благодійних концертів #НаШапку
Новини компаній
17:00
5 червня
Оголошення
10:54, 14 червня
64
10:59, 5 червня
00:57, 11 червня
12:54, 11 червня