
15:45, 30 березня 2020 р.
Надійне джерело
Пікніки, аншлаг на набережній: як ірпінчани "карантинили" на вихідних
Попри оголошений карантин і заборону масових скупчень в Ірпені продовжують збиратися компаніями.
Вчора на ірпінській набережній був просто аншлаг: забита парковка, безліч компаній влаштували пікніки. Люди правда збиралися невеликими групами, проте це аж ніяк не карантин. Навіть у такій ситуації є велика ймовірність підхопити вірус.
Побаченим у Фейсбуці поділився ірпінський депутат Андрій Страховський Роман.
Під вечір на цей "карантин по-ірпінські" відреагувала поліція. "У той час коли всі ми - лікарі, правоохоронці, надзвичайники намагаємося побороти та недопустити розповсюдження коронавірусу, наші любі громадяни спокійно відпочивають на набережній чи виїзджають за місто смажити смачненький шашлик збираючись з друзями, веселими компаніями", - йдеться на сторінці ірпінського відділу поліції у Фейсбук.
Шановні мешканці Ірпеня та регіону, редакція "04597" закликає усіх бути відповідальними у сьогоднішній складній ситуації. Ми усі ще матимемо час на шашлики, пікніки та відпочинок із друзями, а щоб усе це було швидше, зараз потрібно максимально дотримуватися карантинних заходів.
Бережіть себе та будьте здоровими!
Підписуйтесь на нас у Фейсбук, Інстаграм, Телеграм та YouTube, щоб не пропустити цікавих та актуальних новин Ірпеня та регіону!
Читайте також: Дебош в аеропорту: українці, які прилетіли з В‘єтнаму, відмовилися від обсервації (ВІДЕО)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:50
14 грудня
11:00
12 грудня
18:55
8 грудня
ТОП новини
Оголошення
16:11, 12 грудня
142
09:18, 8 грудня
09:03, 3 грудня
1