Праймкон – виготовлення та монтаж металоконструкцій

Ви коли-небудь замислювались над тим, як будівельникам вдається звести велику споруду в найкоротші терміни. Безумовно, сучасні будівельні технології роблять вагомий внесок, але існує те, без чого неможливо збудувати великий торгівельний центр, складське приміщення або спортивний комплекс. Що це? Металеві конструкції – основа будь-якого проекту. Під час планування слід уважно вивчити пропозиції будівельного ринку та обрати надійного виробника металевих конструкцій.

З 2006 року в Україні працює будівельна група «Праймкон». Саме прайм констракшнстав для багатьох будівельних корпорацій та приватних майстрів надійним партнером, що взяв на себе важливу місію – надавати якісні послуги з проектування, монтажних та будівельних робіт та виготовляти якісні металеві конструкції.

«Праймкон» має чим зацікавити навіть досвідчених замовників. Особливістю є те, що звернувшись до компанії, можна не хвилюватись за все будівництво вцілому, адже «Праймкон» надає весь комплекс робіт повного циклу:

  • проектування та генеральне проектування з затвердженням в усіх містобудівних організаціях;
  • виробництво та монтаж зварних металевих конструкцій будь-якої складності. Всі етапи виробництва сертифіковані Центросепробуд;
  • будівельні та монтажні роботи. Виконання каркасних будівель, повнокомплектних споруд зі сталі, господарчі споруди, наприклад склади, сховища, ангари, теплиці.

Для виконання замовлень будівельна група «Праймкон» має все необхідне обладнання та не потребує залучення додаткових спеціалістів:

  • верстати для нарізання профільного та сортового металопрокату, прутка, балок та смуг;
  • прес-ножиці для найточнішої обробки кутів, швелерів та пробивання отворів будь-якого діаметру;
  • гільйотинні ножиці для нарізання листового металу товщиною до 14 мм;
  • верстати для сверління та фрезерування, завдяки яким ці процеси можна виконувати в будь-якому положенні;
  • листогиб для холодного згинання листового прокату;
  • універсальна лінія для збирання балок зі складеним перетином;
  • власний автопарк та підйомники 5 і 10 т.

Всі виробничі потужності знаходяться в місті Біла Церква Київської області, на території понад 2500 м2. Така потужність дозволяє виконувати більше ніж 200 тон металоконструкцій на місяць. Штат складається з більш ніж 10 досвідчених проектувальників. Всі конструкції виготовляються у повній відповідності до креслень КМ та КМД, які розробляються в сучасному програмному комплексі з 3D моделюванням, що в декілька разів збільшує швидкість видачі готових креслень до виробничого відділу. Використовується власна база конструкторських рішень: від маленьких деталей до складних вузлів.

«Праймкон» - запорука успіху будь-якого будівельного проекту.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі