
Фото
12:20, 12 квітня 2020 р.
Надійне джерело
В Ірпені 3 нових хворих на коронавірус
Фото
В Ірпені ще троє інфіковані коронавірусом.
Про це повідомив Олександр Маркушин.
«Сьогодні отримали позитивний ПЛР-аналіз ще 3 пацієнтів»,- зауважує він.
Таким чином, станом на 12 квітня на території Ірпінської міської ради маємо 15 підтверджено хворих COVID-19.

Всього маємо 127 підозр, з яких 15 підтверджених (8 Ірпінь, 4 Коцюбинське, 2 Ворзель та 1 Гостомель).
У 95 пацієнтів не виявлено хвороби, ПЛР-аналіз негативний.
«Чекаємо результатів аналізів 17 пацієнтів»,- додає Маркушин.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:50
22 червня
Оголошення
10:54, 14 червня
45
22:30, 23 червня
10:54, 14 червня
45
11:02, 18 червня
10:12, 18 червня
1