Жителі Ірпеня переходять на газ

Більш як 5 000 жителів Ірпеня вже зараз економлять на паливі для свого авто від 1 500 грн щомісяця. Адже свого часу встановили ГБО на автівку на станції “Час газу” в Ірпені, яка знаходиться за адресою: вул. Центральна, 30. У період карантину станція працює дотримуючись усіх запобіжних заходів.

За 11 років існування мережа станцій сервісу та встановлення ГБО “Час газу” переобладнала на газ більше 14 тисяч авто, обслужила – 150 тисяч та зекономила українцям 230 млн гривень на різниці вартості палива.

Дізнайтеся за посиланням, скільки Ви зможете зекономити за рік, установивши ГБО!

Відповідальність за результат

“Час газу” пропонує установку ГБО “під ключ”. Це означає, що Вам потрібно лише приїхати – а далі працівники станції візьмуть на себе весь процес з урахуванням Ваших побажань та особливостей авто: від підбору обладнання і налаштування системи до перевірки на герметичність. Перед тим, як повернутися до Вас, авто проходить чотирирівневий контроль безпеки встановленої системи.

Завдяки великому досвіду роботи, працівники знають, як уникнути 99% підводних каменів, які можуть зустрітися під час установки.

Головна цінність компанії – репутація. Саме тому на станції приділяють увагу кожній дрібниці, до роботи ставляться серйозно, а за результат відповідають.

Жителі Ірпеня переходять на газ, фото-1 Жителі Ірпеня переходять на газ, фото-2

Тільки якісне обладнання та витратні матеріали

На станції встановлюють перевірене італійське та польське обладнання ГБО та за допомогою найкращих витратних матеріалів забезпечують дворівневий захист від витоку газу. Компанія впевнена в якості своєї роботи, тому надає довгострокову гарантію 3 роки або 100 000 км пробігу.

Щоб дізнатися більше про послуги – заходьте на сайт: gaz-time.ua, дзвоніть за номером +38 (099) 022-24-10 або приїзжайте на станцію в Ірпені за адресою: вул. Центральна, 30.

Ірпінь Ирпень Час газу Время газа установка ГБО газ на авто
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
12 дуже добре
(4 оцінки)
Високі оцінки користувачів за Повнота інформації
1 людина рекомендує
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі