На що звернути увагу при обміні валюти в стаціонарному обмінному пункті?

На що звернути увагу при обміні валюти в стаціонарному обмінному пункті?, фото-1

Попри те, що інтернет-обмінні пункти користуються все більшою популярністю, їх традиційні колеги все ще можуть розраховувати на величезний натовп клієнтів. Обмін валют здається надзвичайно простою операцією, але на практиці багато людей стали жертвами різних видів шахрайства, використовуючи традиційні обмінні пункти як в Україні, так і за кордоном. На що слід звернути увагу при обміні валюти в Миколаєві і як уникнути найпопулярніших «хитрощів», якими користуються власники обмінних пунктів.

Цікаво, що нечесні обмінні пункти не є новим чи рідкісним явищем. Кілька років тому багато говорили про мережу пунктів обміну валюти, яка постійно обманювала переважно необізнаних клієнтів з-за кордону. Вони є жертвами такого роду угод найчастіше через те, що недостатньо знають про номінали певної валюти або її реальну вартість.

Ось найпопулярніші практики, якими користуються нечесні обмінні пункти:

  • Помилкові курси - мабуть, найпоширеніша практика. Дивно привабливий курс долара чорний ринок Миколаїв відображається у видимих ​​вітринах на вулиці, заохочуючи клієнтів до обміну. На жаль, це часто лише курси купівлі або високі курси валют. Наприклад, туристи, які не знайомі з валютою, яка діє в певній країні, потрапляють у такі пастки. Фактичні, використовувані валютні курси зазвичай знаходяться всередині приміщення.
  • Помилки в написанні - популярна, валютна «наживка». Курси оновлюються на дошках за допомогою маркера. Ключові цифри дуже часто пишуться розпливчасто, що призводить до скорочення умов транзакції.
  • Використання старих банкнот – можна легко натрапити на випадки використання банкнот, які вийшли з ринку в обмінних пунктах. Вони незначно відрізняються від загальних, однак у платіжках може бути відмовлено їх використанням. Прикладом тут є захисні елементи, які з часом зазнали багатьох модифікацій для підвищення безпеки, а деякі копії більше не приймаються. Банкноти такого типу можна отримати в обмінному пункті, тому перед процедурою варто ознайомитися з поточною версією.
  • Встановлення загальних ставок - стаціонарні обмінні пункти, що працюють в певній області, часто йдуть на компроміс - вони не конкурують між собою і встановлюють загальні, завищені курси. Завдяки цьому всі відділення, які працюють у певному місці, змушують клієнтів обмінювати валюту за невигідними курсами. Стаціонарні обмінні пункти використовують високі валютні спреди.
  • Торгівля підробленими банкнотами – попри те, що люди, що працюють в обмінках Миколаєва, повинні пройти спеціалізовану підготовку, яка дозволяє їм розпізнавати підробки, завжди варто подивитися, як виглядають кошти, які ми купуємо. Якщо ви не розпізнаєте характерні елементи на банкнотах і не бачите деталей їх підробки, можна порівняти окремі копії.
  • Комісії - стаціонарні бюро часто стягують додаткові комісії - це стосується насамперед обміну великих сум. Цей вид плати визначається додаванням певного відсотка до суми. Інформація про користування комісією стаціонарним обмінним пунктом можна знайти в її регламенті, або ви дізнаєтесь про це від особи, яка керує об'єктом.

Як виявляється, обмін готівкою не обходиться без ризику. Тому, обмінюючи валюту, варто звернути увагу на найважливіші ситуації, в яких може статися шахрайство. Описані вище способи маніпулювання обміном допоможуть вам бути обережними.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі