На берегах Земснаряду ірпінчани зібрали 120 мішків сміття

Вчора ірпінчани провели масштабні суботники - прибирали сміття на берегах Земснаряду та на Кар'єрі.  Результат їх роботи - більше сотні мішків зібраного сміття.

"Озеро Кар’єр стало набагато чистішим завдяки небайдужим красеням, які прибрали певний сегмент берега від непотребу, за що їм хвала і честь", - написав ірпінський поет і краєзнавець Володимир Коскін у Фейсбук.

На берегах Земснаряду ірпінчани зібрали 120 мішків сміття, фото-1 На берегах Земснаряду ірпінчани зібрали 120 мішків сміття, фото-2 На берегах Земснаряду ірпінчани зібрали 120 мішків сміття, фото-3

Фото В. Коскіна

Озеро Земснаряд також позбулося чималої кількості сміття. Близько 15 мешканців Ірпеня, серед яких були і переселенці зі Сходу, прибрали значну територію прибережної зони озера Земснаряд від рясно розкиданого сміття. Десятки мішків сміття готові для вивезення. 

"Довго чекали на закінчення карантину, але не витримали, бо трава й бур'ян ростуть та заростає сміття. За 4 години зібрали 120 мішків сміття. Якщо візуально оцінювати масштаби, то це - лише 1% від всього непотрібу, яким загадили берег озера", - написала у Фейсбук організатор акції.

Проте роботи на озері ще занадто багато - щоб повністю розчистити берег від непотрібу, потрібно декілька сотень людей, декілька тисяч мішків, допомога рибалок на човні, камази та трактор. Без участі влади міста та управління ЖКГ - не обійтися. Через кілька тижнів знову планують продовжити прибирати берегову лінію Земснаряду.

На берегах Земснаряду ірпінчани зібрали 120 мішків сміття, фото-4 На берегах Земснаряду ірпінчани зібрали 120 мішків сміття, фото-5 На берегах Земснаряду ірпінчани зібрали 120 мішків сміття, фото-6 На берегах Земснаряду ірпінчани зібрали 120 мішків сміття, фото-7 На берегах Земснаряду ірпінчани зібрали 120 мішків сміття, фото-8 На берегах Земснаряду ірпінчани зібрали 120 мішків сміття, фото-9 На берегах Земснаряду ірпінчани зібрали 120 мішків сміття, фото-10

Фото В. Коскіна

Підписуйтесь на нас у ФейсбукІнстаграм, Телеграм та YouTube, щоб не пропустити цікавих та актуальних новин Ірпеня та регіону!

Читайте також: Ірпінчани вимагають заборонити жорстокий фотобізнес з тваринами у місті

Ірпінь Ирпень новини суботник Земснаряд Кар'єр сміття
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
9 добре
(4 оцінки)
Високі оцінки користувачів за Повнота інформації
1 людина рекомендує
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі