
Фото
11:47, 7 травня 2020 р.
Надійне джерело
В Бучі на коронавірус захворіли 4 медики
Фото
Мер Бучі Анатолій Федорук підтвердив ще 4 випадки коронавірусу в місті, і це медики.
«Ми отримали офіційно підтверджену інформацію про позитивний результат аналізу ПЛР на коронавірус чотирьох медичних працівників Ірпінськоі центральної міської лікарні, які проживають у Бучі»,- зауважує Федорук.

Зараз медики перебувають під контролем сімейних лікарів на самоізоляції вдома.
Наразі їх стан задовільний. Встановлюється коло контактних осіб.
Загалом, в Бучі зареєстровано 16 випадків COVID-19.
Підписуйтесь на нас у Фейсбук, Інстаграм, Телеграм та YouTube, щоб не пропустити цікавих та актуальних новин Ірпеня та регіону!
Читайте також: В Ірпені близько 5 вулиць залишаться без світла
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:50
22 червня
Оголошення
15:19, 22 червня
09:19, 17 червня
15:06, 22 червня
10:12, 18 червня
1
18:22, Вчора