• Головна
  • Максим Плешко: шукаємо мера Гостомеля
Відео
07:00, 11 травня 2020 р.
Надійне джерело

Максим Плешко: шукаємо мера Гостомеля

Відео

Проєкт нового устрою Київської області лежить на столі прем’єр-міністра України і невдовзі буде підписаний. Серед інших об’єднаних громад там є і Гостомельська, у складі Гостомеля та сіл Озера, Горенка і Мощун.

Гостомельська об’єднана громада буде! І буде вона дуже перспективною для розвитку. Попереду багато роботи зі створення відділів освіти, медицини, власного пенсійного фонду і так далі. Але це не проблема − не святі горшки ліплять, − досвід є.

Головна біда майбутньої Гостомельської ОТГ – це корумпована і малограмотна людина на посаді мера, Юрій Прилипко. Усі місцеві знають про його кримінальне минуле, адже саме звідти почалися його статки і його вплив. Ставиши мером, учорашній рекетир не став порядним головою громади. Сталося навпаки − раніше він для багатьох був благодійником, а тепер демонстративно купається в розкоші за рахунок громади.

Поруч із Прилипком є його молодша донька, депутат селищної ради. Є ще зять, тобто, чоловік доньки. Вони втрьох фактично керують Гостомелем, тримаючи у страху апарат селищної ради. Зять Прилипка, який не має жодного офіційного статусу, вирішує в селищній раді, що підписувати і на яку фірму заганяти бюджетні кошти.

Працівники апарату селищної ради Гостомеля залякані. Хто не підкоряється, того звільняють. Інших підставляють і зливають в органи.

Гостомелем править мафія

Мафія у перекладі з італійської означає сім’я. У Гостомелі реально править сім’я Прилипка. За останні 5 років вони звикли жити в розкоші. І ця мафія буде робити усе, щоб зберегти владу. Буде багато бруду і залякування опонентів Прилипка. Будуть підкупи, гречка і горілка. Адже Прилипко вигравав вибори за рахунок найбільш знедолених верств населення Гостомеля.

Успішна сучасна громада не може відбутися на чолі з малоосвідченим корумпованим головою. Гостомелю потрібен новий мер. Це факт.

Максим Плешко 

Отже, шукаємо мера для Гостомеля! Можливо на теренах майбутньої ОТГ є людина, яка готова кинути виклик Прилипку, виграти вибори і бути порядним ефективним головою? Будь ласка, заявіть про себе!

Гостомелю потрібні і нові депутати. Адже саме депутатський корпус міг би стати противагою для Прилипка. Але одних він залякав, інших − скупив. І немає депутатів. Залишилась тільки назва від них.

Гостомелю потрібні нові депутати. Освідченні і ефективні лідери своїх районів, округів, сіл.

«Зло перемагає, коли хороші люди нічого не роблять», − сказав Едмунд Берк. Тільки команда чесних людей, які об’єднані навколо лідера здатні перемогти мафію. Усім чесним людям доброї волі, які здатні стати до розбудови нової Гостомельскої громади варто об’єднатися.

Я пропоную назвати таку ініціативу «За Гостомельську громаду!» і запрошую всіх до комунікації в групі у Facebook.

Також можна підписатися на телеграм канал «За Гостомельську громаду!» або ж приєднатися до групи Viber з такою ж назвою.

Зміни в Україні починають зі змін в малих селах і містечках. І ніхто, крім нас самих, цього не зробить.

З вірою в усіх людей доброї волі,

Максим Плешко, політолог, кандидат філософських наук

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#сайт Ірпеня #Ірпінь #Київщина #Гостомель #Прилипко #Плешко Максим #новини Приірпіння
Високі оцінки користувачів за Стиль викладу
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...