13:40, 12 травня 2020 р.

Бородянська штанга Федорука

Бородянська штанга Федорука

Місяць тому Бучанська міська рада ініціювала створення Бородянського району, замість Ірпінського, який передбачено Київською облдержадміністрацією згідного нового адміністративного поділу Київської області.

Таке рішення в Бучі пояснили наявністю адміністративної будівлі для розміщення префекта та транспортною доступністю Бородянки для мешканців Бучі, Ворзеля, Гостомеля та всього регіону, аніж би центром нового району став Ірпінь.

Ймовірно, Федорук має комплекси з приводу Ірпеня. І заради політичного конфлікту та кон'юнктури, на шкоду бучанцям, лобіює Бородянку, щоб навіть назви Ірпінський район не було. Тобто, і і політика, і параноя рухає ним.

Лобіюючи створення Бородянського району, Федорук абсолютно не враховує наявну зараз транспортну доступність та необхідні для мешканців ОТГ інфраструктруні підрозділи. Адже не існує проблеми, в якій будівлі розмістити офіс префекта, -  це можна зробити і в Ірпені, і навіть у Бучі. Важливо з якими інфраструктурними об'єктами буде працювати префектура, зокрема поліція, суд, прокуратура, пенсійний фонд, соціальні служби - всі вони вже успішно діють в Ірпені. Крім того, не варто забувати про зручну логістику для ОТГ, які будуть входити в майбутні райони. Ірпінь розташований біля Києва і всі населені пункти, які входитимуть у новий район, мають сполучення зі столицею, відповідно не потрібно створювати нові транспортні маршрути. Про транспортну доступність для мешканців Бучі, Ворзеля та Гостомеля говорити взагалі не варто.

Не зважаючи на всі доводи Федорука на користь Бородянки, КОДА все таки схиляється до створення районного центру в Ірпені, що підтверджує відповідь на запит Ірпінської міської ради.

"Київська обласна державна адміністрація надіслала до Міністерства розвитку громад та територій узагальнені пропозиції (остаточний варіант конфігурації) щодо переліку та складу проектних адміністраивно-територіальних одиниць субрегіонального (районного) рівня області. Центрами ОСР Київської області визначено: м. Ірпінь, м. Васильків, м. Білу Церкву, м. Бровари, м. Переяслав", - зазначено у листі КОДА.

Це рішення Київської облдержадміністрації, проте його ще має затвердити Кабінет Міністрів. Тому варто дочекатися остаточного рішення.

Варто нагадати, що рішення бучанської влади про створення районного центру у Бородянці викликало шок у простих бучанців. Соціальні мережі простро розгромили цю ініціативу мера Бучі, назвавши її найбільш ідіотичним за весь час його правління.

Підписуйтесь на нас у ФейсбукІнстаграм, Телеграм та YouTube, щоб не пропустити цікавих та актуальних новин Ірпеня та регіону!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Ірпінь #Ирпень #район #центр #Бородянка #Федорук #Київська область
Високі оцінки користувачів за Стиль викладу
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...