
Фото
16:17, 17 травня 2020 р.
Надійне джерело
В Гостомелі збанкрутілий фермер викинув на сміття тонни моркви
Фото
В Гостомелі, що під Києвом, місцевий фермер вивіз на смітник тонни моркви. Там утворилося справжнє морквяне кладовище. Про це повідомив очевидець у фейсбук.

За словами очевидців, місцевий підприємець збанкрутував через те, що не зміг продати моркву. Тому викинув її. Взагалі, таких випадків по всій країні може бути сотні.
У коментарях під публікацією, українці обурюються, що овочі можна було перебрати і роздати нужденним.
Підписуйтесь на нас у Фейсбук, Інстаграм та Телеграм, щоб не пропустити цікавих та актуальних новин Ірпеня та регіону!
Читайте також: Земельні афери Прилипків у Гостомелі
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:50
22 червня
Оголошення
15:15, 22 червня
2
14:36, 25 червня
136
10:22, 16 червня
142