
15:39, 4 червня 2020 р.
Надійне джерело
П'яного чоловіка рятувальники витягли з р. Ірпінь
Сьогодні, 4 червня, близько 1 години ночі до оперативно-диспетчерської служби Ірпінського регіону від чергового поліції надійшло повідомлення про те, що у смт Гостомель, міст р. Ірпінь на трасі Ковель-Київ впав чоловік у воду.
Прибувши на місце події рятувальники встановили, що чоловік у стані алкогольного сп’яніння впав у річку та не може самостійно вибратись. За допомогою рятувальної мотузки та ременя чоловіка 1981 року народження піднято на берег.

До аварійно-рятувальних робіт залучено 5 чоловік особового складу та 1 одиниця пожежно-рятувальної техніки.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:50
22 червня
Оголошення
10:22, 16 червня
142
10:54, 14 червня
45
09:19, 17 червня
15:19, 22 червня
18:22, Вчора